Pre chlapov: co znamena pre vas veta LUBIM TA?

Príspevok v téme: Pre chlapov: co znamena pre vas veta LUBIM TA?
JeToTak?

ahojte, chlapi :)... po precitani knih typu zeny su z venuse, muzi z marsu mi vychadza jedna vec: chlap povie vetu "lubim ta", ak sa so zenou chce vyspat. moje skusenosti to potvrdzuju, najviac tato veta odznela este pred tym, ako som sa prvykrat s priatelom vyspala, potom to zacalo byt zriedkave... ako potom mam zistit, ze ma chlap naozaj miluje, ked muzi maju casto problem vyjadrovat svoje pocity? dakujem :)

samuel.c.

PoPotvorka - bol to môj najkrajší dom...to ty nepochopíš ani nikto iný, kto v živote nestratil niečo načo musel tvrdo a dlho pracovať...

JeToTak?

samoooo, viem, zacala som tuto temu riadnym zovseobecnovanim, ale, uistujem ta, ja tu vetu hovorim len muzovi, ktoreho milujem bez ohladu na to, ci je to student alebo chlap za vodou :D

PoPotvorka

a ty potrebujes mat posledne slovo :) ..... a ani som to nemyslela doslovne :) ..... a mozes byt rad ,ze si to odniesol len tvoj dom :)

samuel.c.

kasandra doživotne nie, ale rozhodne neprajem nikomu niečo také zažiť. radšej si nájdem ženu čisto na sex, ktorej zaplatím každý mesiac určitú sumu než zažiť niečo takéto znova.

samuel.c.

mne nevadí, že si škaredá PoPotvorka. ja som mal nádhernú manželku a spolu s ňou som pri rozvode prišiel aj o jeden svoj nádherný dom...