Tianeptin Sandoz skúsenosť

Príspevok v téme: Tianeptin Sandoz skúsenosť
masla

Mám predpísaný liek Tianeptin. Má niekto z vás s liekom skúsenosťi? Večer beriem Trittico a nakoľko liek uspáva na ráno mám predpísaný Tianeptin. Uvítam skúsenosti. Mám aj problémy s prejedaním, tak dúfam, pomôžu. S Tritticom som veľmi spokojná. Som po ňom uvoľnená, krásne zaspávam. Tlmí aj chute na prejedanie?

heno76

Mne tianeptin pomohol už o pár dní,beriem ráno a večer jednu,cítim sa odvtedy super,mal som depresie aj ked nie až také silné

Larita

Navysovat davku antidepresiv ??? Tak to je dost amaterske, z toho Ti moze akurat prist zle.
Ano, antidepresiva zaberu az po case, ale pol roka je fakt vela a zbytocne, ak to nezabera po 2 mesiacoch, treba to hned vysadit a ist dalej, teda hladat dalsi liek...

alex674

ja berem Tianeptin už niekolko týždňov. Po 6 týždňoch som išla na kontrolu s tým, že mi nepomáha a dúfala som že mi dá niečo iné. Nedal, znova na 6 týždnov tianeptin s tým že je to liek čo môže zabrať aj po pol roku, čo je celkom fajn pretože za polroka žiadne AD už potrebovať nebudem. Ja som tiež skúšala zobrať si viac ako mám dávku, miesto 3- 6-7 denne, ale nepomáhalo ani to... nebojíte sa že vám tie navýšené dávky ,,zožerú" pečeň??

bibba

no a potom tie behacky a obvolavacky... zhanat ich nacierno, lebo ti "dosli". no psycho, ale psycho je aj to, ze kolkym ludom priplatis a daju ti aj nemozne. dokonca kamosi, co maju znamych v lekarniach alebo chalanov, co lieky rozvazaju a pod. proste neni problem. staci ist na facebook alebo kuknut telefonny zoznam v mobile. ale to su ich sracky, ked sa neboja, nech sa neboja. mam tazko v riti...

bibba

hehe, ale suhlas aj lucianom :D ze 10 tbl a potom fajn efekt, no mne par krat preplo a zjedla som 40 a uplne v pohode som bola, nie naraz sice, mozno tak vramci par hodin a prisaham, ze to na mne ani vidiet nebolo. ale ja som zrejme iny fetos :DDD

bibba

Ja ho beriem a je to skoro jedine AD, co mi nerobi zle, nemam vedlajsie ucinky a neni mi zle, dokonca je mi prijemne... Ja si ho vsak nedavam tak, ze 1 tabletku a 3 krat za den. By ma drblo asi. Dam si ich vzdy pekne vsetky 3 naraz. Bud cez den, alebo vecer, ako kedy... Suhlasim, ze to je urcite slabsie AD, ale ja si proste nepomozem, z ostatnych mi je uplne priserne, a nikdy nevydrzim ten mesiac s neziaducimi ucinkami, mozno netrpezlivost, mozno zbalelost, ale co je moc, to je moc proste... akoze mat mesiac tiky, potit sa, mat este horsie problemy so spankom, nez obvykle, potit sa raz som mala dokonca aj halucinaciu, pocula som hlas svojej mami kricat moje meno. Ale ona spala. Proste prepinacky a to mne fakt netreba...

masla

Niekedy som v pohode, ale niekedy mám takú vnútornú nervozitu a úzkosť. Na zbláznenie. Zatiaľ najhorší liek, čo som mala bol Lexaurin. A potom, čo dobre zaberal bol Cipralex, to sa ma dalo na chlieb natrieť. Ale trebalo zabudnúť na sex.