Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?

Príspevok v téme: Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?
ninuska88

nuž, z názvu je jasne o čo vás žiadam a bude to čudne ale mám vyše 20 rokov ale s takouto situaciou som sa nestretla aspon som ju ešte nezažila..takže, často chodievam do jedného nenaznaného obchodu a pred pár mesiacmi som si všimla že jeden chalan sa mi pozdraví vždy ked som tam a ja ho nepoznám..istý čas som nechodila tak často a teraz zase keďže sa učím variť a skoro každý 2. deň som tam a vidím ho a on keď sa mi zdraví tak sa na mňa usmieva..minule som nebola v obchode iba mamina a vraj ma hľadal očami..neviem čo mám urobiť, ja ho ani nepoznám, ani meno neviem, ani nič ale viem že ma v ňom niečo priťahuje ale bojim sa či nemá priatelku alebo taaak..proste to je že potrebovala by som pomoc, bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie..

aadriaanka

Tak uveď aspoň nejaké príklady. Aj môj dedko má určité zaujímavé nápady napríklad na záhrade umiestnil rozrezané plastové fľaše, ktoré majú vydávať zvuky na odplašenie škodcov - hoci nefungujú :D

lost

No ono sa to popravde neda prerozpravat/prepisat :P :)
Ale ludia v jeho veku maju genialne napady a svojske riesenie problemov :)
preto respekt pred nimi :D

lost

no potom sme sa stretli a nejak na to prisla rec a on mi to fakt zozral aj s navijakom.. :D ale tak to mozno je jeho vekom cloveka (50+)
lenze sranda je ze tuto odpoved ma naucil moj dedo :D

ale hej, vidis, toto je moj styl :D preskakovat viac schodov naraz :P

pomaranc99

"bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie.." to ma rozosmialo :D zo vsetkeho robite vedu. predsa ked on ta prvy pozdravi tak je velmi jednoduche odzdravit a zacat sa s nim bavit nie? by ma zaujimalo ako reagujes na inych ludi a nanho ked ta pozdravi...