Serapeptaza

RNG

OK, Enerex je draha znacka, Dr Best Serrapeptase napr cez iherb.com je 31 dolarov za 90 kapsul po 120 000 jednotiek na kapsulu.

shooter

tak zatial mi to tak vyde ze na provitamin.sk je fakt najlacnejsia to som ju kukal aj v cechach aj v zahranici a zo zahranicia sa to neoplati len kvoli tomu postovnemu samozrejme som pozeral iba znacku enerex neviem ako su natom iny vyrobcovia

RNG

Tak daleko by som neisiel na Slovensku dostanes lecitin, inulin, psylium, ovsennu vlakninu u firmy Venica,tiez kalinat lacnejsie nez v USA.
Naviac treba podporovat domace produkty, podla moznosti.
Ale nie za cenu "odierania"

rabitku1

Ninka 255 jedine na co nezabudni, ze z USA (teda aj z iherb.com) objednavaj do 22 EUR - pocita sa tam aj postovne, potom neplatis CLO ani DPH.
DPH v SR platis nad 22 EUR
CLO v SR platis nad 150 EUR
Najlacnejsie postovne je 6 USD. Cize suma nemoze presiahnut cca 30 USD (vyrobok + 6 USD postovne).
Na druhej strane ak budes objednavat viac, tak iherb mal akciu - objednavky nad 40 USD neplatia postovne. Cize pri objednavke do 150 EUR sa Ti oplati zaplatit DPH, lebo postovne neplatis a to ta vyjde casto lacnejsie ako keby si si objednala viac balikov a tam 3x6 USD.
Kazdopadne iherb odporucam - vela kvalitnych vyrobkov za priatelne ceny. V SR nekupujem nic, nie je co.

RNG

Nuz ked su domaci "nenazrani" treba si to objednat zo zahranicia, napr iherb.com to ma a nad 40 dolarov ti nepocitaju momentalne ani postovne.
Dnes na objednavku kdekolvek zo sveta staci platna kreditkarta a aspon ciastocna znalost anglictiny. Ak ju nemas ty, najdi si priatela/priatelku, co ti pri tom pomoze.

ninka 255

RNG máš pravdu, je drahá jedno balenie stojí 55 Eur.ale u nás v lekárni stála až 63 Eur. sme na Slovensku, tak čo už robiť ?

RNG

Enerex ma sice serrapeptazu v 120 000 jednotkach na tabletku, ale nespomina entericke pokrytie a cena je vyse 3 nasobok toho, co to stoji Dr Best v USA. Je to z nedostatku konkurencie, ktora prinasa ceny dole a primalych vyrobcov, ktori maju privysoku vyrobnu cenu alebo zderskych dovozcov.

ninka 255

Ďakujem Vám za Vaše reakcie, mám serapeptazzu od enerexu 120000 jednotiek užívam 2 tobolky ráno nalačno už tretí týždeň.