Granule - ano ci nie

Deria

inac, ja som videla v tv, ako sa vyraba kostna mucka a co tam vsetko ide. normalne aj uhynute zvierata. vtedy bola v nemecku ministerka zdravotnictva frau fischer, ktora v jednej talk schow doslova vykricala: keby ste tam nemleli aspon tie domace zvierata! ach, to asi nemala povedat, za kratky cas bola odvolana.

lost

prave inac uvazujem ako vyrobit vlastne granule :)
mozno nejak vysusit maso?

lebo ak dam niekomu strazit psa, nechcel by som po nich pozadovat vyvarovanie kazdy den :D

cize vlastne granule by boli vybornym kompromisom.. (a vobec by nemuseli vydrzat rok, staci mesiac-dva)

Deria

Okrem toho su psi, ktori su cely zivot len na granulach, chudaci. To je, akoby sme my museli cely zivot konzumovat len konzervy, aj to len v nejakom suchom stave, sackove polievky a pod. A este nieco pre zastancov granul: pes,(alebo macka, ci ine zviera) ktory je krmeny len granulami, nema sancu vypit take mnozstvo tekutin, ktore je pri konzumacii granul potrebne. Nasledkom toho mozu vzniknut zdravotne problemy. Najcastejsi je problem s ladvinami. U maciek a vobec starsich zvierat je to dost casty pripad.