Ako doverovat?

Príspevok v téme: Ako doverovat?
p!nk

ahoj. s priatelom sme mali pred 2 mesiacmi krizu. dozvedela som sa ze ma podvadzal. vysvetlili sme si to, a ja som mu zacala naspat verit. ale zas som na pochybach. pretoze po robote si chce skocit do kamaratovho baru na pivo. ano chapem, ze nemozme byt spolu kazdy den, niesme z toho isteho mesta, ale tazko sa mi veri, teda mam ine myslienky ked mi povie ze ide k nemu. som kludna vtedy ked mi zavola ze je doma vecer. chodime vzdy cez vikend pravidelne do baru , tak nechapem preco on musi mat 2x do tyzdna to pivo.... vcera sme sa aj trosku pohadali lebo som vybuchla a zacala som na nho kricat a obvinila som aj jeho kamarata. nic by na tom nebolo, keby ten jeho kamarat mu nedohadzoval vtedy nejaku ,,jednorazovku\". co si mam o tom mysliet ? mame velmi dobre vztahy, anse rodiny sa poznaju a maju sa radi, preto sa teraz pred vianocami nechcem s nim hadat a pretvarovat sa ze sa nic nedeje. som velmi vybusna povaha, sice je to aj na mne, mozno je pravda, ze pojde len k nemu a da si to pivo, len nemozem zniest predstavu, ze ma v minusloti podvadzal a teraz si pojde vecer na pivo a ja sedim doma a trham si vlasy. ach ten moj rozum...

Dadula56

Je mi luto, ze tu rozoberas ako mas doverovat jemu, ked by si sa skor mala pytat ako doverovat sama sebe a nebyt zavisla na takom, aky je tvoj priatel. Cely ten pripspevok sa nesie v tom, ze vinna si ty, lebo ty mu neveris. Nerozumiem preco, ci si nim uz kompletne spracovana alebo ci jednoducho nemas sama pre seba hodnotu. Nevera sa v situacii v akej si ty nema odpustat, opakovana nevera uz vobec nie a nikdy ju neodpustaj vo vztahu, kde este nie je nic "spolocne" ako deti, rodiny, majetok. Nemas preco nieco take odpustat, ak s nim nemas zavazky. Ta "laska", v tvojom pripade posadnutost prejde.

winki

Nemusíš sa s ním rozchádzať, aj tak vidno, že by si to nikdy neurobila nakoľko si na ňom závislá. Úplne stačí ak budeš v tomto správaní a výčitkách pokračovať ďalej, skôr či neskôr ťa pošle kade ľahšie on, alebo si nájde zas nejakú na zábavu.

2bodka

toto je najlepsia veta z celeho prispevku, citujem "dozvedela som sa ze ma podvadzal. vysvetlili sme si to"
:))) by ma zaujimalo co ste si vysvetlili.. ?

Laara

ja stale nechapem taketo zeny..partner ma podvadzal..zrejme to nebolo raz ale niekolkokrat a ja sprosta sliepka som mu odpustila a akoze ideme dalej..ako prepac, co je jediny na tomto svete? jasne, ze mu uz nikdy nebudes doverovat a uz nafurt si budes doma trhat tie vlasy a zozierat sa co robi, kde je a on bude so svojim kamosom hladat jednorazovky :)..och boze..sniva sa mi..baby, vazte si trosku viac same seba..aj ti chlapi k vam budu pristupovat trosku inak