Ako prežiť..

Príspevok v téme: Ako prežiť..
goriliazena

..medzi ludmi a sama so sebou, ked uz od raneho detstva nevidim na svete nic ine nez mizeriu? Ked su vtaky hlucne, kvety smrdlave a slnko vtierave? Ked lutujem ze kazde rano musim otvarat oci a divat sa svet o ktorom ostatni hovoria ze je utešený ako 5 bielych poníkov cvalajucich po zelenom kopčeku a vsetko co vidim ja je len stuchnutá nehybná prázdnota a tužim sa plaziť, nie ist este nizsie, az pod zem? ked mi je nevolno uz len pri pomysleni na dalsi den nasadzovania si masky a predstierania zaujmu o tento nonsens? preco dokazem takto lyrizovat a onanovat len nad hnusmi a negaciou a lutovat tragediu mojho bytia? som sebetredna alebo chora? alebo som sa len nechala zlakat temnou stranou a ak zmenim myslenie bude svet krasny ako keby zadarmo rozdavali tatranky?

Jane_3sto18

TOTO JE TAK KRASNE NAPISANE. Ja z tohto článku nemôžem.... teda z tejto témy... krajšie by som to nenapísala ani ja... toľko metafor a iných ozdôb.... ten text je tak nádherný, že normálne som ostala zahanbená /ako budúca spisovateľka/

zewa

Tak ja si myslim, ze ti treba terapiu. Sama vidis, ze problem je v tebe a bez nahliadnutia do tvojej hlbky sa tu budeme darmo rozpisovat. Ved nemas co stratit. Mozes len ziskat.

Grand Husky

Asi ten život berieš príliš ostro. Inšpiruj sa okolo seba a teš sa z blbostí. Alebo druhá možnosť - vyhľadaj niekoho podobného tebe. A asi by ti naozaj pomohlo aj to vycestovanie, trochu si prečistiť hlavu a možno niekde tam vonku nájsť aj svetlé stránky sveta?

goriliazena

nirvana ze je chyba vo mne to viem. potrebujem radu ako vec. nechcem a nepotrebujem tahat za rucicku, treba mi len suradnice, informacie ako.. neaky navod ako videt veci v krasnom svetle, ako znicit tento filter ktory mam v hlave ktory mi riedi kozmos len na zmes sraciek.

grand husky zniem ako pubertak viem, ale mam nad 20.

tbl555

Pretože to, čo popisuješ, nie je ani dobré ani zlé, ty tomu dávaš vlastnosť, akú ty chceš. Asi máš nejaký vnútorný problém, niečo nevysporiadané..

nirvana

Prečo sa lutujes? Nudis sa, nelubis, nelubia ťa? Chyba je jednoznačne v tebe, tvojom pohľade na svet. Len ty sama to môžeš zmeniť. Alebo nejaký anjel, čo ti otvorí oči, alebo nejaká tragédia, vďaka ktorej pochopis, ako veľmi si sa mylila. Tak skús to radšej sama ...