Chut do jedla v stresovom obdobi

innerworld

spaceboy: ja som chcela len nieco ako vyzivovy doplnok a unho to je jedno,aj ked ma pred sebou jedlo,ktore miluje,musi sa premahat

didi1023

Ahojte ja mam podobný problém stále keď som v strese mam problém sa najesť a vlastne nemám ani chuť, a teraz som sa ešte aj rozisšla s priateľom tak je to ešte horšie a neviem ako sa toho zbaviť

spaceboy

ahoj, ludia, ktori zvyknu dlhe obdobie nejest, mavaju zvacsa problemy so srdcom. Ked je tvoj priatel v strese je na tom este rizikovejsie. Poznam dve alternativy, ktore by mohli pomoct vo vasom pripade, tou prvou je skusit pripravit priatelovi nejaky novy recept, nieco, co by mohol mat naozaj rad a co by velmi rad vyskusal. Tou druhou,ktoru ti nehovorim pre vysmech ale ktora sa pouziva pri liecbe anorexiciek a je asi jedinym prostriedkom na zvysovanie chuti do jedla, je medicinska marihuana. Neviem presne, ci sa vyskytuje na slovenskom trhu a ktory lekar ju predpisuje, ci psychiater alebo niekto iny, to si budes musiet zistit. V niektorych inych statoch je na trhu dostupna.