Šediny v mladom veku

Príspevok v téme: Šediny v mladom veku
chella161

Dobrý deň,chcela som sa opýtať o radu. Mám len 16 rokov a našla som si medzi vlasmi už zopár šedivých. Vlasy som nikdy nefarbila,ak nerátam farbiaci šampón,vlasy mám celkom zdravé. Pokiaľ ide o dedičnosť,starej mame začali vlasy šedivieť tiež trocha skôr no až po dvadsiatke. Je možné,že mi chýba nejaký vitamín,resp, existujú nejaké prírodné riešenia ako tomu zabrániť alebo to čo najviac spomaliť? Ďakujem

Lulita

chella - presne, myslela som si, mne raz za cas vyrastu take 3 mini znicene pokrutene v predu a su uplne biele, muz mi vravi, ze to nie su klasicke sive vlasy, ze to su odumrete, chyba nejaka vyziva, ale tak ja uz mam 30, ale mne sa to fakt zacalo objavovat po psychickom nalozeni, vytrhnem si ich pinzetou a je pokoj :)

chella161

Mala som síce trochu viac stresujúce obdobie ale nikdy ma nenapadlo že sa to odzrkadlí v takom veku :/ áno,je pravda,že tie vlasy sú veľmi slabé,pokrútené, ako moje prirodzené

chella161

Mala som síce trochu viac stresujúce obdobie ale nikdy ma nenapadlo že sa to odzrkadlí v takom veku :/ áno,je pravda,že tie vlasy sú veľmi slabé,pokrútené, ako moje prirodzené

Lulita

hej to budu nervy a potom aj tie vitaminy, to nebudu klasicke sive vlasy, ale ak si vsimnes, zrejme budu mat inu strukturu, budu tensie a akokeby znicene, ja som si nasla prvy sivy vlas, ked zomrel clovek, ktorý ma vychoval a ktoreho som velmi lubila, proste nejaký šok tiež toto moze sposobit