Potrebujem psychologa

Bruno333

Cry:
A Ty si taka odbornicka, ze uz radis aj "outu"?
Mne osobne KBT nevyhovuje...ale ok
Psycholog je bud privatny (hlavne psychoterapeuti a p-analytyci) a hradia sa ( v Sk to bolo min.400 Sk za sedenie, to bolo schvalene Komorou psychologou SR,aby nikto nemohol podliezat cenu kvoli konkurencii, neviem kolko je to teraz v EUR),
alebo potom taki ktori pracuju pre statnu instituciu (nemocnica,poliklinika), z ktorej uprednostnuju klientov,a ti robia vacsinou na poistovnu, cize pre teba bez poplatku (platis si ich cez zdrav.poistenie).
Ale to co Ty pises je zrejme individualny system konkretneho psychologa, ktory dava nejake prve sedenia zdarma (vacsina psychologov aj platenych ma 1.sedenie zadarmo, co je aj logicke aby si zistila ci si sadnete), a potom ma z toho zisk...
Ta psychologicka sa vola Viera Palenikova

[zruseny22]

outu- pre teba rozhodne tiež KBT!!!

Bruno, povedala mi to psychiatrička. A keď som bola u jednej psychologičky 14.11. 2012, tak povedala, že napíše do poisťovne, či mi predlžia terapie (aby boli hradené poisťovnou), a že keď preĺžia, že sa mi ozve, keď nie, tak nie. A odvtedy sa mi neozvala. Povedala, že keby od nich papier prišiel do 10.12., že by som mohla prísť 10.12., ale že mi dá vedieť... keď papier nepríde, tak mi vedieť nedá...

Bruno333

Ok, ako chcete:
Phdr. Palenikova, robi na Antolskej (poliklinika) v Petrzalke, robi Kognitivno-behavioralnu terapiu, uprednostnuje tazke pripady (rozumej,ze cas si najde ale treba sa prisposobit), je velmi charizmaticka starsia pani, skusena, a je s nou aj sranda.
Pracuje cez poistovnu, a je uplne zadarmo.
Kontakt na nu je:
0)2-68 673 005

Cry: "Precerpany limit" je dobra blbost :), a zrejme Ti to povedal niekto komu nejde o pomoc, ale o biznis...

[zruseny22]

Bruno, aj ja by som poprosila kontakty- Ba, Záhorie.. Cez poisťovňu. (Ale bolo mi povedané, že už nemám nárok na psychológa cez poisťovňu, že mám prečerpaný limit). Hľadám kognitívno- behaviorálnu terapiu.
Ďakujem.

Bruno333

Outu:
Takto, aky druh psychoterapie hladas? To je este dolezite, kognitivno-behavioralnu terapiu, psychoanalyzu...atd