Hladam spolubojovnicku na chudnutie

Príspevok v téme: Hladam spolubojovnicku na chudnutie
alli.all

Ahojte vsetci :)
Hladam niekoho, kto sa so mnou da na chudnutie. Ziadne nezmyselne diety ako su 90dnovka, Dukanova ani nic podobne. Proste zmena jedalnicka, cvicenie a hlavne sa naucit jest a nie zrat :)

Mam 21 rokov, 169cm a takmer 73 kg, cize moje BMI=25,56 je uz nad hranicou normalnej vahy.:(
Moje miery su:
Prsia: 103 cm
Pás (najuzsia cast): 81,5 cm
Cez pupok: 92 cm
Zadok: 106 cm
Proste sila...je najvyssi cas zo sebou nieco robit.

Chcela by som najst teda niekoho, s kym sa budeme podporovat :)
Do tejto temy by som chcela pisat svoj a vas denny jedalnicek, sportove aktivity atd...Proste sa inspirovat, podporovat a radit :)

Mojim cielom je vaha okolo 60 kg :)
Tak dufam ze niekoho na boj s kilami najdem :)

catherine315

ahoj ja sa rada pridam mam 17 a 67 kg pricom moja vyska je 165cm .
moje miery : prsia: 88,5cm
brucho (pupok): 88 cm
zadok: 104 cm
je to hrozny nepomer :(
zacnem od zajtra dnes idem na nakupy naplnit chladnicku :)
sice budem mat problem z dodrziavanim 5 x denne pretoze chodim do skoly ale nejak to zvladnem
zajtra tu napisem moj jedalnicek

orchidejka

velmi rada sa potom pridam a v ziadnom pripade nemozem pribrat. musim to mat nejako pod kontrolou, zatial je to ok :P ja som sa snazila aj doteraz, pred cvicenim l-karnitin, rotoped, rotana - lenze asi robim nieco zle ked tie kila sa moc ba az vobec nehybu. najradsej by som urobila nieco so zadkom, lebo ostatne celkom postupne ide vytvarovat ale co ten zadok? co nan zaberie?
ty si uz zacala? ako to u teba prebieha?

twatka

Ja som alli.all :-)

Orchidejka to velmi dobre poznam...ja som minuly rok pocas statnic pribrala takmer 5kg...a kedze to bolo v juny taq ziadna slava pred letom :-D

Taqze ak chces mozes sa potom pripojit :-)

orchidejka

ked ja by som sa aj pridala ale o mesiac mam statnice a velmi sa obavam toho, zeby som to nedodrzala. budu navaly jedenia cokolad a tradicke nestihacky suvisiace s nedostatkom jedla, pohybu a spanku