Liečba liekmi Aknenormin (izotretinoínom)

Príspevok v téme: Liečba liekmi Aknenormin (izotretinoínom)
ellisabeth

Mám taký problém ... lieky Aknenormin používam už tretí mesiac a okrem iných vedľajších nežiadúcich účinkov sa u mňa prejavilo aj to, že odkedy som tieto lieky začala užívať, tak som nedostala menštruláciu...
Ak ste sa niekedy stretli alebo užívali tento liek alebo po prípade mali podobné nežiadúce účinky, poradte mi či to má nejaké komplikácie v neskoršom období alebo sa to potom vrátilo do normálu ...

Charlie1

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať užívam curacné a veľmi mi to vysušuje pery aj okolo pier a urobili sa mi boľavé kúty stále si to natieram aj balzamom na pery (neutrogena) aj framikoinom, ale nepomáha to. Stretol sa s tým už niekto?

vevaztt

Baby co uzivate izotretinonin,mam na vas prosbu,jednu otazku.ako dlho po dobrati sa nesmie otehotniet.beriem curacne posledny (7) mesiac a potom minimalne po6 mesiacoch by som chcela otehotniet.niekde som citala ze sa nesmie aj 3.roky co je podla mna blbost.ake mate vy o tom informacie?dakujem vsetkym za odpovede, prosim napiste niekto

ggksgh

nezda sa mi aby vynechanie menzesu bol vedlajsi ucinok tychto tbl. radsej si cim skor sprav tehotensky test a navstiv gynekologa