Môžem ešte?

Príspevok v téme: Môžem ešte?
yahoo

Dobry den, mam jednu otazku na ktoru som este nikde nenasla odpoved.Zacnem asi takto.S priatelom pracujeme na babatku.Ja chodim do posilovne ale ziadne silove cviky necvicim.A chcela by som vediet ze ak ostanem tehotna ci mozem aj nadalej nejake cca 2mesiace este chodit do tej posilky.Cvicim tam len na eliptickom trenazery a max stehna a nohy.Ziadne cinky nezdviham a ani nic tazke.Len toto.
Myslite ze mi to moze nejak uskodit?Teda tomu vyvijajucemu sa plodu?
Toto je asi jedina otazka na ktoru ma fakt zaujimaju odpovede.Ak by to len trosku malo uskodit tak samozrejme ze nikam nepojdem, pre mna je vyvin dietata najdolezitejsi.Ale bola by som rada ak by ste sa podelili o mozno vase skusenosti.

Velmi pekne vam dakujem :))

yahoo

Akurat som si aj dnes pozerala plodne dni a presne tento tyzden ich aj mam.A to som ani nevedela az dokym som nevypocitala hihi :))
No budem zatial koncit lebo idem uz domov z prace ale urcite sa aj doma este pripojim ci mi volaco nepribudlo.
Dakujem ti za popisanie a tvoje rady :)) Tak zatim :D

Lulita

je to individualne, tie chute su niekedy sialene, ja si pamatam ako som som sa ku koncu tehu tlacila kadecim uz :D ale ja som mala aj od dr. nakazanu dietu, takze nejaky ten mesiac som aj jedla dietne takze som neostala snehuliak :)

no najlepsie cez ovulaciu na cca 12-15 den cyklu :)

yahoo

No tak ja mam zas s mojou mamou podobnu postavu.Siroku panvu a boky a nohy tiez :))
No ja mam 24.A snazime ako snazime :)) Dnes mi moj drahy oznamil ze dnes ideme na to a spravime si babo, takze asi tak :))
Ale zas ked mama cakala moju segru tak pri nej pribrala tusim cca 18kg a pri mne len nejak do 10kg.

Lulita

v pohode, moja mama pribrala tusim viac ako ja, ale tak my sa skoro vobec nepodobame, aj postavy mame odlisne, inak ked clovek chudne akokeby bol organizmus precisteny a lahsie otehotnel :p a uz sa snazite? kolko mas rokov?

yahoo

No ved aj ja som na diete ale ako vidim tak uz aj skoncim :))
No ani ja este nie som na vysnivanej vahe ale nevadi.Nechystam sa vobec nejak prezierat.Je to dane aj nejak genmi?Ked moja mama nepribrala vela ked mna cakala tak nemusim ani ja alebo je to individualne?
Prepac ze take otazky, ale toto bude moje prve babo takze nemam este take skusenosti :))

Lulita

ja som otehotnela, ked som bola na tvrdej diete :) ale chvalabohu, lebo som aspon nesla tlusta do toho :)) sice som nestihla este schudnut na tolko kolko som chcela a otehotnela som, ale dalo sa, hlavne je sa nerozozrat v tehu na 20 + kg, najlepsie si strazit vahu a pribrat cca 12 kg, ja som pribrala zheuba 12-14 kg, posledny mesiac som sa pre istotu uz nevazila, lebo ma to deptalo :D

drzim palce, nech sa coskoro zadari :)

yahoo

No ved aj to je to ze ako ta zena vyzera pred tehotenstvom.Je pravda ze mam par kileciek naviac ako by som mala mat ale chvalabohu mam to po tele tak rozlozene ze to nie je vobec vidiet.Nikdy som nebola chuda.Preto som chodila do posilky aby som nieco aj schudla.Lenze ako vidim tak to moc nestiham hihi :)) ale nevadi teraz sa viac tesim na to babo ak bude :))

Lulita

dolezite je co si robila pred tym ako si otehotnela, vacsinou zeny co neboli predtým rozkysnacky nebudu ani potom, lebo maju ine telo a tiez potom vacsiu motivaciu ako tie, ktorým je to jedno a myslia si, ze po porode maju narok byt matriošky dozivotne a vyhovaraju sa :)

yahoo

No super, dufam sa aj ja dam dokopy.Nechcem byt nejak rozkysnuta po porode :))
I ked sa tomu niekedy vyhnut neda.
Dakujem pekne :))