Dozivotny vztah

Príspevok v téme: Dozivotny vztah
.

Ludia chcem sa opytat, ked vidim ako to nefunguje ludom okolo nas.
S manzelkou sme sa spoznali, ked sme mali obidvaja 18. Obidvaja sme prvi sexualni partneri. Sex sme mali asi 2 mesiace po spoznani sa. Zobrali sme sa po 2 rokoch. Po dalsich 3 rokoch sme mali syna, ktory ma teraz 18 rokov. Manzelku fakt naozaj neskutocne milujem, som do nej po usi, co sa prejavuje aj vsimavostou, stale sa ju snazim niecim prekvapovat, som k nej pozorny, galantny, nikdy nezabudnem na ziadne vyrocie ani sviatok. Nikdy som jej nedovolil robit tazke veci, aby si neublizila, lebo si myslim, ze zeny na to nie su stavane. Hocikedy jej iba tak kupim nieco z lasky alebo nejaky vylet s nejakym prespatim niekde a tak. Milujeme sa kazdy den, niekedy aj 2 x. Nikdy som ju nepodviedol, naopak, vela bab som musel odmietnut - oni ked vidia ako sa k nej spravam a ako sa mame radi, tak sa snazia asi mat taky isty vztah a asi si myslia, ze to dosiahnu tak, ze ma zbalia. Som doslova vdacny za kazdy den, co s nou mozem stravit. Dokonca som kvoli nej odisiel z prace a spolu podnikame, lebo mi chybala tych 8 hodin, co som s nou nebol (aj ja jej :) . Syn ked ide na zurku, tak vsetci jeho kamarati maju bud rozvedenych rodicov alebo su sice zobrati, ale je to druhe, ci tretie manzelstvo. My ked spolu o tomto s manzelkou rozpravame, tak si pripadame ako blazni vo svete, kde nefunguje ziadny vztah. Prosim vas je tu niekto, kto ma takyto vztah alebo pozna aspon niekoho? Zaujimalo by ma, ci sme az taka velka vynimka alebo sa najde dost takych parov ako my.

ema68

wow!! Tak v Tvojom príbehu som sa našla aj ja....S tým mojim som sa zoznámila ešte na VŠ, boli sme také uchá...mali sme okolo 20 rokov, po 4-ročnom randení sme sa po výške zobrali, vychovávame spolu 2 krásne dievčatá /4r.a 9r./ a tak si spolu pekne nažívame, tiež akosi podvedome cítime, že láska tohto typu je dar na celý život a vážime si toho, vôbec sa nehádame /áno-je to divné!!!/a pomáham manželovi tiež pri podnikaní, takže sme spolu denno-denne...a nám to nevadí...a aby som nezabudla...sme spolu 24 nádherných rokov!!!

nirv

Máte úžasný vzťah, lebo patris k skutočným mužom. Predpokladám že aj tvoja žena je skvelá. Take typy ľudí už takmer nie sú, preto vzťahy krachujú. Dnesni ľudia sú sebestredni, pozivacni a sebecki. Nedokážu si nič a nikoho vážiť, nemajú trvale hodnoty.

Marsmeloun

je to velmi pekne :-) ale mne by to asi liezlo časom na nervy :D byť spolu 24 hodín denne ... ja potrebujem trošku aj svoj priestor ... ale tak no .... asi ste sa našli a ked vám to vyhovuje tak je to super :-) a to aké maju vzťahy iní ti može byt jedno :) ty si užívaj ten svoj :)