Dozivotny podvod

Príspevok v téme: Dozivotny podvod
kat ka

ludia, rada by som prosila o nazor na temu..o ktorej som bola presvedcna, ze ju nebudem musiet nikdy riesit. A sice..6 rocny vztah a cely cas podzvadzana, takym sposobom, ze do dnesneho dna som nemala nijaky dokaz. A zistujem, ze osoba s ktorou som byvala pod jednou strechou, delila sa o najom, nechala pouzivat moje auto, zoznamila s rodinou, rozpravala o zalozeni buducej rodine o detoch atd..sa pred inou o mne vyjadruje ako o chudere, ktora sa bez neho ani na nohy nepostavi, ktora je od neho zavisla, ktora zije z klamstiev, ktore mi vzdy hovoril..to bol zaroven urivok z citacie. ..viete, keby sa to komu-kolvek inemu stalo, moja prva reakcia by bola, okamzity koniec. Fakt je ten, ze ten vztah dospel do dalekeho stadia, aspon som v to vzdy verila a teraz mam pocit, ako by som umrela. Vsetko je inak, znamena to totalne odtrhnutie od zivota terajsieho. Ja sa vam priznam, vobec neviem, co mam robit. ale vobec, ci zavolat milenke, ci jeho matke, ako si vychovala syna. je to fakt situacia, ktora mi zoviera krk a nohy sa mi trasu ako pri hnacke...

fero11111

nesi prva ani posledne pribeh ktory ja poznam je nieco podobne oni dokonca o sebe vedia a aj tak snim spavaju alebo maju kontakt volaju pisu si :} ty si natom este relativne dobre lebo si sa to dozvedela a nekaceptujes to tie moje kamosky to vedia a akceptuju sa obe :}pritom jedna si mysli o druhej ze ho ma a on sa zabava na oboch :} to nevymyslis to je zivot :}}}

kat ka

tak to mate pravdu, zlo plodi iba zlo a s tym podvodom na cely zivot..to je tiez presne tak. dakujem vam vsetkym za nazory. viete za co sa hanbim..ze povedat to svojej rodine, ja som totiz o problemoch s nim nikdy verejne nehovorila...a co je horsie, teraz koncim v praci a caka ma prist domov a vybalit to na neho..neviem ci som spravila dobre, ale najsilnejsie jeho slova som skopirovala, podciarkla som so svojim komentarom a pripisala list, co si o tom vsetkom myslim a ako sa citim a samozrejme...vraciam prsten. len neviem vobec ako to bude dalej..byt napoly, auto napoly a sme v cudzine, kde sa to vsetko neda tak lahko vyriesit, nemam tu vobec nikoho, kto by mi v tom pomohol..a mozno je to dobre, velmi by som sa hanbila pytat si pomoc za takychto okolnosti..fakt neviem..ako to cele dopadne..v kazdom pripade este raz dakujem baby

vanily

tu ani tak nejde o hrdost, povzniest sa nad tym , co sa stalo, ale o to, ze hnev, pomsta a pod. predovsetkym ublizi tebe. Zlu energiu, ktoru takymto sposobom vydas, dostanes po case naspat. samozrejme mozes povedat jeho rodicom -rozvadzam sa, lebo ma vas syn podvadzal a ohovaral, a uvidis na reakciu. Ak bude negativna, staci povedat "prajem vam vsetko najlepsie" a zabuchni dvere.
Tam niekto pisal o karme..tak si ju nezatazuj hnevom, zlostou a pod. Samozrejme to nedrz v sebe, nato mas zase surodencov, kamosky..

alibi

je pekne si zachovat hrdost a odist so vztycenou hlavou... ale su zname pripady ked clovek neveru svojho partnera dal vytlacit na bilboard, alebo typek na chrbat frajerke vytetoval hovno.. a podobne. a co je na tom zle? nech z neho nikto nerobi chudacika trpiaceho. ak si si ista, ze chces nanho kydat jeho mame tak kludne. nemas co stratit. neber nanho ohlady. len si to dobre premysli kym sa mu nejak pomstis, aby si sa potom necitila horsie. ak sa rozhodnes nerobit nic aj tak dobre. ver mi karma mu to vrati. kazdy clovek, ktory mi v zivote ublizil to dostal naspat a ja som pre to neurobila nic. takyto clovek nikdy nebude v zivote stastny, je to ludska troska, chudak. a ty nie si troska aby si ho riesila. v tvojom pripade by mal hnev vyrazne prevysit akukolvek lasku, ktoru k nemu citis. urcite je to teraz velmi tazke, ale zvladnes to. ostavat s nim v kontakte rovna sa dusevnej samovrazde a ty predsa nie si hlupa, aby si si sama ublizovala.

simonkaa

len vtedy, keď by si s ním aj naďalej zostala, bol by to doživotný podvod. Radšej s ním stratiť 6 rokov, ako celý život.

kat ka

no to bolo tak...dnes som rano mala naplanovanu inu aktivitu, ale chcela som sa vyspat, tak som ostala doma a za ten volny cas som si povedala, ze doprekladam zivotopis jeho kamaratovi. Kedze ten cv zacal dotycny, isla som cez jeho pc, aj to videl, ze to robim na jeho pc. Potrebovala som otovorit slovnik na internete, tam sa otvori roleta, najfrekventovanejsich stranok, cize prva fb, tradicia...dnes bez fb sa asi ani na zachod neda ist..no a tam v poste to je, cierne na bielom..

kat ka

ale mozno je to bozi trest, ved ani ja som nekonala vzdy spravne. fakt je, ze som ho nikdy nepodviedla, aj ked som mala prilezitoski az - az. mozno ani nie tak kvoli nemu, ale chcela som konecne urobit nieco spravne, doviest ten vztah do stastneho konca, chcela som, len pan boh vie, ze som velmi chcela. neviem teraz, ci ma uraza viac fakt, ze spal s inou (ci s inymi) alebo ze pred nimi o mne hovoril veci typu, ze som bez neho neschopna a ze mi povie hoc-ake klamstvo a ja mu to zozeriem. ze ho stresujem, ked ma problemy v praci a ze mu nevytvaram prostredie (co moze byt aj pravda, ale nepredpokladam, ze ist sa vyspat s inou je riesenie) a ze jedneho dna ma odprevadi zo sveta...

kat ka

boze zeny, ja ked vidim, kolko nas je, co takto dopadli, tak si pokladam otazku, ci to vsetko vobec ma zmysel. ale zas nemozem to vzdat, nemozem cely svoj zivot vzdat pre jedneho cloveka. boli momenty, ked som si hovorila, ze nikoho ineho by som nechcela za otca ako jeho, ale boli aj momenty, ked som si hovorila, preco niekto ako ja, vlastne straca cas s niekym ako on. Najhorsie je, ze moj otec mi to vravel, ze to nemoze dobre dopadnut, ja som si vsak postavila hlavu a chcela dokazat opak. tak mi treba!!

Vara

Jednoznačne sa s nim rozid. Je mi zle ako niektori ludia vedia takto hlboko klesnut, teba bude ohovarat, urazat, ponizovat a pritom on je ten chudak. Pravda je, ze ovela tazsie ako rozchod s obycajnym hajzlom a chudakom, bude zasa zacat verit niekomu. Ale treba verit, ze medzi nami su este ludia s chrbtovou kostou, a nie takyto chudaci. On to spravi zas dalsej a ostane navzdy sam a hadam vtedy si uvedomi, co spravil. Nema cenu ostavat s takymto clovekom.