Kto je aktivny?

nenasytna

muc ked nevies poradit tak sa zdr komentara..alebo si myslis ze vsetci co tu nieco riesia - riesia iba to??? Sexualny zivot je sucastou nasho bytia..

nenasytna

ano ja...len ma to napadlo dodatocne... ja sa s nim snazim o tom rozpravat ale pre neho nic z toho nie je "nenormalne" tak neviem ako predtym fungoval...jasne ze sex je velmi dolezity...nie je to to najdolezitejsie ale je to velmi dolezite... tak poradte mne sa uz zastavuje mozog

lonely

ty si zalozila aj temu ako casto,ze?:)
no,mala by si si hlavne ty ujasnit co ocakavas od partnera a ako velmi je pre teba dolezity sex.Potom by ste si mali v pohode sadnut a porozpravat sa o tom.Nememu ani vlastna mama nerozumie:)Povedz mu ze ti nevyhovuje ze si iniciativna ty,co cakas od neho a tak...a snaz sa pochopit aj jeho argumenty a najdite nejaky kompromis...
Vo vztahu je dolezita dovera a komunikacia.Ked partner nevie co ti vadi,tak ako to ma zmenit??Povedz mu co od neho cakas,daj mu sancu aby ste to vyriesili a ak ani potom nedojde k zlepseniu,je to na tebe...Zalezi ako velmi je pre teba samotny sex dolezity.

nenasytna

no pytam sa lebo moj drahy nie je skoro nikdy...mam pocit ze ak nezacnem ja tak ho to ani nenapadne...odmieta hry, miesta mimo domu.... tak uz neviem