Sjorgenov syndrom, rayanud. fenomen ruk a bolesti kolien

Príspevok v téme: Sjorgenov syndrom, rayanud. fenomen ruk a bolesti kolien
pia

ahojte, uz som tu pisala ohladom vysokeho asla... uz mesiac ma vyrazne bola kolena, mam 26 rokov, doetraz ziadne problemy. na imunologickom vystetreni mi nahodou zistili vysike aslo (913) crp mam v poriadku. Asi 3 tyzdne ma vyzazne bolia kolena a to zo dna na den. proste jedneho dna som sa
zobudila a mala som bodave a lamave bolesti.... neviem presne cii to je artroza alebo artritida, to sa urci potom po testoch..Bola som na reumatologii, vysetrena od hlavy po paty, brali mi krv na vsetko mozne, predbezne diagnozy: Sjögrenov syndróm , rayanud. fenonem ruk a M 31, blizsie neurcena nekrotizujuca vaskulopatia.....ja sa chcem spytat, daju sa bolesti kolien vyliecit? alebo uz budem mat od svojic 26 rokov bolesti??? som z toho zdesena, lebo na imunologii som mala vysledky vsetky v priadku, imunita sa zdala byt ok a teraz ide telo samo proti sebe?mam aj ine recidivujuce neprijemne problemy v gynekolog. oblasti a pomaly vsetko do seba zapada- sjorgenov syndrom- priznaky su recidivujuce gynek. infekcie atd...

pia

ahoj Ni-ka dakuje ti za odpoved takze to vysoke aslo moze sposobit aj plucna chlamydia ? myslela som si ze len streptokok rady b.

ni-ka

ASLO je odpoved imunitneho systemu na chlamydie.ASLO ukazuje kolko protilatok proti infekciam,streptokokom a inym parazitom ti koluje v krvi.
Tie lieky co beries nie su imunosupresiva ale imunostimulatory,cize ti maju pomoct nabudit imunitu aby si poradila s neziaducimi parazitmi a zlikvidovala ich.
CRP je zapalovy faktor-ukazuje na dlhsie prebiehajuci zapal v tele,vacsinou je zvyseny pri chronickych reumatologickych ochoreniach.

pia

najonvsie vysledky krvi ukazuju ze: FW:16/23, KO Hb 135, Leu 7.8, Tr 309, LFT 7.6 IU/ml, CRP 3.6 mg/l., glyk 4.3,, borelie negativne, HT v norme, chlamýdie pneumo IgM negat, pneumo IgG 49.9 U, pneumo IgA 17.4 U teda toto mam pozitivne-protilatky na plucne chlamydie,teda CRP mi este viac kleslo, brala som Biseptol, ale co je divne, ze crp zapalovy marker mam ok, a also je vysoke ...teda tomu nejak nechapem

RNG

Nuz ked mas chlamidie(testy su notoricky nepresne a zistia sotva polovicu pripadov) tak mas znizenu imunitu celkove, tj aj viralnu aj ine mikrobialne a napadaju ta vlastne virusy, ktorych nosime v tele hromady a dostavas plno vonkajsich infekcii kvoli nizkej imunite. Takze prvorado je bojovat proti chlamidii, tj extrakt z olivovych listov , NAC a pripadne Samento/prima una de gato, a samozrejme si zvysovat imunitu, tj napr branim betaglukanov a roznych doplnkov, ktorcych som menoval dost v teme herpes, hladaj cez Google.sk pod rng herpes
Treba ich brat viacero a casom obmienat.
Ja momentalne v tej virusovej epidemii tu pijem caj z chagy, beriem agaricus blazei, a samozrejme aj oreganovy olej, extraikt z olivovych listov, NAC na odmaskovanie roznych infekcii a povodne horke GSE, ktoreho mam na stastie zasobu, lebo zmenili formulu a nove je malo ucinne.

pia

ahojte tam moje bolesti kolien pretrvavaju, dnes som bola na kontrole u reumatologa, Aslo ako stale okolo tisicky, vysledky krvnych testov nastastie neukazali ziaden lupus e. alebo nieco vaznejsie, laboratorne vysledky mam FW:16/23, KO Hb 135, Leu 7.8, Tr 309, LFT 7.6 IU/ml, CRP 3.6 mg/l., glyk 4.3,, borelie negativne, HT v norme, chlamýdie pneumo IgM negat, pneumo IgG 49.9 U, pneumo IgA 17.4 U teda toto mam pozitivne-protilatky na plucne chlamydie, potom ANA/IF je negativne...Dg: vaskulitida? mam ist este na kopec vysetreni ( nefrologia, kardiologia, gastroenterologia, plucne, pracovne lekarstvo), chodim do prace tak ma to bude stat vela sil, ale co uz... myslite teda ze pozitivne-protilatky na plucne chlamydie mozu sposobovat bolesti kolien? Jer mi doporucene od reumatologicky aby som zacala brat penicilin na to ASLO,ale ten mi musi predpisat obvodna.

RNG

Na sjorgrenov syndrom a ine autoimunne som napisal viacero prispevkov, najdes ich cez Google.sk pod rng, sjorgrenov syndrom.POmerne najobsiahlejsie som odpovedal citatelovi s nickom tulipan.Na antiviralne pozri na temu rng herpes.
Samozrejme za mnohymi autoimunnymi dnes lekari hladaju oslabenu imunitu roznymi infekciami(borelioza, chlamidie, L-formy, mykoplazmy biofilmy , zrla crevna flora, alebo aj nase v tele vzdy pritomne virusy) tiez najnovsie roznymi parazitmi, ktore mozu byt sami o sebe zdrojom mikrobov z ich traviaceho systemu a tela.