Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

Agnes999

Mojho chlapa by som nemenila za ziadneho ineho. Nie je dokonaly, fajci a obcas pije pivo. To, ze fajci sa mi moc nepaci, takeho som nechcela, ale pritrafil sa. Je ale ohladuplny, ked je u mna, chodi fajcit na ulicu. Ale charakterovo je perfektny, je presny opak toho, co povazuju za super chlapa trabant a chlap12321. Nie je to ziaden macher ani don chuan, nechodi znackovo obleceny, skor sportovo. Nosil by ma na rukach, urobi pre mna co mi vidi na ociach. Nekurvi sa, neobzera sa za inymi babami. Ja som maximalne spokojna a nemenila by som. Vsak som ho aj hladala dlho.

shy

Ako hovorí mango.tree, je rozdiel keď si sem tam niekto len tak z chuti niečo dobré vypije, proti tomu niesom ani ja a zasa na druhej strane keď sa niekto ožiera každý druhý deň tak to nie.

Sejla

toto sú hlúposti, nezačínajte zase s tým že ženy chcú len "zlých chlapcov" ..možno dievčatá, tak do 19,20tky Dospelé ženy chcú inteligentných, dobre oblečených (to už dávno neznamená adidas originals, vysiaci štránek na klúče a rovná šiltačka:D) gentelmanov, veru:) A kde ich hladať? No logicky ak hladám alkoholika, nájdem ho v krčme, ak športovo prírodne založeného, bude asi na horách, ak umelecky založeného v gelérií, muzikanta na koncerte, študenta v knižnici atd. Treba postupovať logicky, nie? :D

mango.tree

chlap, veru nie, v beznej politike vobec nie su charizmaticki muzi (pre mna). ale najsexi su pre mna muzi zapaleni pre nejaku vec, najviac takych poznam z okruhu vedecko-vyskumnych pracovnikov (nie vsetci, pravda, tu vasen v sebe bud clovek ma alebo nie, ale moze ju aj pocas zivota nadobudnut, ked si uprace hodnoty a priority a zaujmy). aj napr. futbalista je zapaleny pre svoju vec, ale to je stale to iste, dokola rovnake, mna fascinuju ludia, ktori stale hladaju, objavuju veci a suvislosti a maju v sebe aj hravost, tvorivost...neviem to lepsie opisat, ale ja viem co myslim.

james bond

tak ked si superziena potom nie je problem, ja iba tak ze vela ludi chce krasneho partnera pritom oni vyzeraju podpriemerne, to iste s povahovymi vlastnostami, treba zacat aj od seba, nielen chcem chcem chcem

Blondula

chlap... nie kazdy kto je pekny musi byt hned neverny !! tomu neverim... moj byvaly bol nieco co som opisovala,akurat bol hulvat !! takze hulvata po svojom boku neznesiem !!!

mango.tree

mne vobec nevadi ked si sem-tam vypije, ani ja nie som abstinent, ale vypit si pohar vinka ci sem-tam daco dobre tvrdsie je nieco uplne ine, ako sa kazdy vikend strieskat na mol a potom si davat fotky na fcb, aky je cool a king :D

james bond, no ja ponukam to, co aj vyzadujem ;) skratka svoju dusevnu dvojicku chcem
ale keby som si mohla vybrat aj fyzicky, tak tiez radsej vysokeho a dlhe vlasy su tiez sexi u niektorych :D je mi to jedno inak, ak ten moj super naprotivok bude aj v inom fyzickom vydani typu maly pupkaty ale charizmaticky :p