Color Mask Schwarzkopf - skúsenosti

Príspevok v téme: Color Mask Schwarzkopf - skúsenosti
MsLucille

caute baby ma niekto skusenosti s novinkou farbou na vlasy vo forme masky? dnes idem po obchode a akurat akcia na tuto novinku :D a nekup hehe povodne som si chcela kupit perfect mousse tu penovu 5OO stredne hnedu s nou som bola spokojna lebo nebol vidiet velmi odrast pekne sa strati vymyvanim ale tak neodolala som a zajtra sa chystam farbit... podelte sa o svoje nazory dakujem kocky :) :) :)

MsLucille

taaakze som si prave umyla vlasy... su zafarbene... moj podklad bola tmavo hneda ktora bola tak vymyta ze som mala vlasy stredne hnede a po zafarbeni NIESU CIERNE!!! JE TO FARBA AKO NA KRABICKE!!! normalne som sama prekvapena ale prvy dojem a to su este mokre ale vlasy fakt nie su cierne ci tmavo hnede je to farba ako na krabicke... odrast svoje vlasy mam take stredne hnede do seda a trosicka ich svetlejsie zafarbilo ale uvidim ked vysusim vlasy predsa len to je umele svetlo a zajtra rano pri dennom svetle to bude vidno lepsie kazdopadne som spokojna uvidim este ako rychlo sa bude vymyvat a teraz ku konzistencii - velke sklamanie... smrdi ako kazda farba vonala iba vyvyjacia zmes ale farba otras... tej farby je malo tak som musela davat pozor aby mi vysla na cele vlasy a to ich mam po lopatky a to ze je to maska tak treba kupit podla mna dve krabicky aby toho bolo dost a podla mna to neni az tak huste ako maska na vlasy ale ako bezna farba aj som si zaspinila tricko cize po tejto stranke u mna boduje perfect mousse aj vonou aj aplikaciou na prvom mieste... cize môj verdikt zatial vysledok dobre nanasanie zle nezodpoveda tomu ako to reklamuju ze kremova farba na vlasy vo forme masky somarina...

MsLucille

nechcem ta odradzat ale uz som sa docitala na inom fore ze holka si dala tiez nejaku blond a ze to mala kruto zlte... tak drzim prsty