Streptokok, Citricidal..

Príspevok v téme: Streptokok, Citricidal..
lila11

bola by som rada keby mi vedel poradit pan RNG, zistili mi v nose streptokoka a este nejaku bakteriu, tyzden som brala antibioticke kvapky, ktore nezabrali, tak som dostala bezne antibiotika (klasicke tabletky) ktore taktiez nezabrali, citala som ze na tieto problemy pomaha citricidal alebo gse, len neviem ako si ten roztok nariedit, a ako vlastne vyplachovat ten nos. nechapem velmi tomu postupu robi sa to tak ze napr na 200 ml vody dam 1 kvapku citricidalu a rozmiesam a potom zoberiem kvapkadlo a si to nakvapkam alebo vstreknem do nosa? a takto namiesane "kvapky" mi ako dlho vydrzia, musia sa tieto kvapky pripravovat kazdy den alebo ako to vlastne je? dakujem za radu

RNG

Nuz ja to mam v 30 ml flasticke s kvapatkom. A nosim to so sebou aj na vylety, ked som z domu prec niekolko dni a cestujwem lietadlom, co je jeden z najhorsich zdrojov roznych nakaz.

RNG

Tj 4 kvapky na deci vody, aby som to upresnil. A spravne si kvapkas, ked pocitis prudku bolest, kratkodobe, z celnych dutin.
Viac na infekcie hornych dychacich ajdes cez Google.sk pod rng infekcie, kde su clanky lekarov vysvetlujuce , preco casto atb na ne nepracuju. ATB su totiz na znacnu cast bakterii, ale nie vsetky, a neucinne su na plesne, kvasne infekcie, virusy, mykoplazmy L-formy a biofilmy. Na tie potrebujes ich najprv odmaskovat a na to je dobry NAC(acetyl cystein), davka 2 x 600 az 1200 mg.
Odmaskovane vie casto znicit aj nas obranny system, najma ked si branim mikrovlaknin a probiotik osadime creva probiotikami, ktorwe nam vyrobia hromady obrannych latok. Az 70% obrannych latov v tele vyrabaju probiotika, tj viac, nez je sam organizmus schopny vyrobit.

RNG

Na beZne streptokoky, stafylokoky a rozne mikroby zijuce z hlienov staci aj 4 kvapky citricidalu TM(tj povodneho 60%) , ked ho vies este dostat.Pozri na Centrum regenerace, udajne ho tam este maju.
GSE z NutriBiotic zmenili formulaciu na neucinnu, takze nevyhadzuj na to peniaze.

alie

ja co som od RNG citala, tak cca. 10kv citricidalu na 1 dcl vody a vydrzi to mrte dlho, nedavat do chladnicky. Kvapkat do nosa 2 kvapky do kazdej dierky a zaklonit hlavu, nech to stecie az do dutin.