Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

ENERGY doplnky urcite nelieca boreliozu.
co sa stalo v tomto pripade bolo ze osoba pocas uzivania aj doplnkov energija ale nielen tych sa vyliecila.
mozno ani to nebola borelioza.

ale konecne aj pripad liecenia boreliozy hovori ze co RAKOVINA je- narusenie spravneho chodu organizmu.medzi inym.

kniha je je velmi zaujimava a ti ktori sa neboja tak po precitani otvaraju onu dimenziju pohladu na tento problem.

vsimli sme si ale, ze su ludia ktori neustale broja A NACO TOTO NACO KNIHA?...
su to predstavitelia niecoho ktori nieco taja....

kosa

o tom ako liecit tu by mal byt lekar, a ak ten nie je schopny ( co nie je a na tom nic neni zleho) tak lekarske konzilijum rozumej rozumy pokope-vetsinov tri lekari sa zidu a kumaju co robit.
Aj ATB su v principe pripusne. ja som sa nedavno podrobila liecbe zuba ATB. zial hoci bolest zmizla, zostali aj nadalej problemy nakolko sa jedna o kompleksny problem.

kosa

mariaa,

cast vitaminov skupiny B si telo este aj v dnesnej dobe dokaze produkovat.

preto ak hovoris o vysadeni vitaminov B, tak potom sa jedna u Teba u dost vaznu systemovu poruchu.

u statisticky priemerneho normalne zdraveho cloveka nedochadza k nakaze borliozou.

samo ze vynimky su.

alicia

To je možné damian, ale ja by som si v skorom štádiu nasadila ATB a potom by som pristúpila aj k ostatným - doplnkom, ktoré tu spomínal RNG a možno aj ty.
Ale to sa týka mňa, každý musí sám zvážiť ako sa chce liečiť.

damian

ATB nie su riesenim a neviem o nikom, komu pri borelioze SKUTOCNE pomohli a zbavili ho boreliozy.

Kol striebro a MMS, palina, vitamin C su riesenim.

alicia

Neviem mariaa komu to damian adresuje, ale ja by som tiež rozhodne tie antibiotiká užívala. Borelíoza je závažná infekcia a môže zanechať rôzne následky. Nebudem vypisovať aké, veď každý si to ľahko môže nájsť. Ale užívala by som aj prírodné doplnky, trebárs ako radí RNG a tiež aj to čo píše Damian.

RNG

Na boreliozu som tu spomenul viackrat extrakt z olivovych listov a najma Samento. Dr Whittaker sa tak z neuroboreliozy vyliecila, ked jej zlyhali vsetky antibioticke protokoly a bola 15 rokov v stolicke. Nawww. Google.com je viacero clankov od nej, zadaj si tam slova dr Whittaker, samento