Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Zaujimavy clanok o spojitosti rakoviny s jednym z B vitaminov, konkretne tiaminom (B1), zistena len v poslednej dobe. Tento vyuzivaju rakovinove bunky v ovela vacsom mnozstve, ako zdrave pre tvorbu isteho typu cukru-ribozy, ktory sa pouziva na tvorbu genetickeho vzoru buniek. Na to je pouzivany enzym transketolaza. Mozna liecba rakoviny by v buducnosti mohla spocivat v zablokovani tohoto enzymu popripade znizeniu prijmu vitaminu B1, alebo jeho kratkodobemu zniceniu, co by mohlo rakovinu zastavit.

www.benfotiamine.org

radca

Suhlas s Kosom. Na prijem cukru treba davat pozor. A to nielen bieleho, ale aj ostatnych skrobov. Kopa ludi s depresiami ani nevie, ze trpi priznakmi nedostatku vitaminov, ktore cukor 'kradne'. A je ich vela.

mira

Kosa, s tým pridávaním cukru máš pravdu. kedysi sa to volalo pančovanie a boli za to najprísnejšie tresty. Dnes je to normálne, závislosť od cukru je celosvetovo rozšírené.
Ničmenej, šanca tu je. Dajú sa variť vlastné jedlá zo surovín čo najmenej priemyselne spracovaných. No dnes to považuje každý za stratu času. Za stratu času pritom nepovažujú nekonečné vyčkávanie v čakárňach, obiehanie lekární, dokonca ležanie v nemocniciach.....

kosa

proces moze byt absolutne spontanny a aj to je dovod preco vtedy v principe miznu dokazy o tom ze rakovina vobec bola. toto je ale mizive percento, kedy trpiaci sa stane vlasnym liecitelom.
vetsina sa totizto V BEZNADEJI odovzda do ruk religioznikov, a boj z rakovinov prehra.

damian

Dnes som dostal od istej pani Zuzany tento email:

inak rada by som ti napisala skusenost s marhulovymi jadierkami.
priatel mal na vnutornej strane spodnej pery cystu o velkosti hrasku, mali mu ju chirurgicky odstarnit. po 4 dnoch uzivania 8 marhul. jadierok denne sa mu cysta zmensila o 3/4 a po mesiaci mu zmizla uplne. takze prva pozitivna skusenost :)

kosa

ako iste po precitani knizky..RAKOVINA, ako sa z nej rychlo a efektivne vyliecit...pardon PRECO STALE ZOMIERAME... uz viete, rakovina sa zacina v podstate roznymi malichernymi problemami.

kosa

dnes uviedlo ''3w.zdravie.sk'' clanok v ktorom tvrdia odbornici na cukrovku, ze 85% vplyvu na toto ochorenie maju cukrovkari v rukach ( teda aj my necukrovkari).

zial, treba toto poopravit, nakolko sladky priemysel je tak pazravy a nenasytny po ziskoch ( ma opravte ak som si pomylila meke a tvrde) ze v principe sype cukor vsade kde sa da a uz su taki drzi ze ani sa neunuvaju pisat ( obsahuje cukor)...

podla nasho nazoru je toto tvrdenie zavadzajuce nakolko vsetko ( VCITANE tzv liekov pre trpiacich) obsahuje cukor roznej formy....