Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Co sa tyka prirodnych antimikrobialnych , su take co znica kopu skodlivych bakterii pri com uzitocne neposkodia.Pozri napr na tabulku citricidalu, kde sa davky daju zobrat take, ze v crevach sa vybuduje koncentracia pod 200 ppm, co zacne zabijat aj mnohe probiotika, ale nad 60 ppm, co zabije rozne streptokoky, stafylokoky, escherie, salmonely atd. Tabulky najdes na -odkaz odstránený-

RNG

Inac co sa tyka tych poistovni, aspon v USA velka vacsina penazi nejde zakaznikom, ale zostava u nich, tj pozerat na to, ze "poistovne platia" nie ludia, je presne "voda na ich mlyn"

RNG

Pouzivanie probiotik nie je vobec reklamny tah, okrem toho, ze ich odporucaju moje lekarske zdroje mam ich uz dlhe roky vyskusanena sebe, svojej rodine a priateloch.

Niekedy davno, ked ludia nepoznali hygienu, dostavali na korienkoch, ktore jedli hromady tychto podnych bakterii, dnes pri vsetkom sterilizovanom a antibiotikach ich casto znicime a nemame ziadny zdroj, ktory by nam ich obnovil okrem tych to laboratorne vypestovanych druhov
Inac prve pouzitie probiotik bolo v polnohospodarstve a v Zoo, kde zvietata predcasne umierali, mali rozne crevne problemy, hnacky atd a pridanim extra vlaknuin a probiotik sa ich stav a zivot znacne predlzili, dokonca v mnohych pripadoch nad priemernu zivotnost v prirode.
Je teda na case, aby to co polnohospodari a veterinari aplikuju na zvierata s uspechom sa zacalo aplikovat aj v urcitej vhodnej forme na ludi. Svojim vlastnym vyberom, slachtenim produktov na vynosy, nie biologicke hodnoty, pripravou jediel na chut a nie na potrebne ziviny sme sa riadne poskodili, je cas navratu alebo pokroku s niektorymi krokmi dokonca spat, k tomu na co nase telo bolo zvykle miliony rokov a o co sme sa zmenami "civilizacie" sami pripravili.
Niektori lekari sa to snazia uz spravit, zialbohu vacsina nema o ziadnu zmenu zaujem, lebo ich pozicia je v sucastnosti historicky najvyssia a nedaju si ju nijak ohrozit konkurencnymi polami.

radca

Tu bakteriu ma skoro kazdy. To by poistovne vsetky peniaze platili len za preventivne prehliadky. Rovnako je to aj s HPV a HP. Problem nie je asi ani v samotnej bakterii, ktora nemusi sposobovat vobec ziadne problemy ale v tom, ze moze sposobovat ten zapal. A to si clovek urcite vsimne aj bez prehliadky. Existuje kopa bakterii, ktore este ani nie su pomenovane a nikto nevie, co sposobuju. Pouzivanie probiotik je tiez len reklamny tah, na zvysenie obratu v lekarenskom biznise a presne ucinky sa celkom nepoznaju. Navyse take antibiotika ani neexistuju, ktore by dokazali odstranit len jeden druh bakterie a ostatne ponechat.

RNG

V crevach napocitali az 2000 roznych kultur, z ktorych su u zdravych ludi aspon 85% uzitocne probiotika a niektore ine su vyslovene skodlive, produkuju toxiny a napadaju steny criev.
Ked sa premnozia, podrazdia steny natolko, ze nasleduje hnacka, lebo telo sa ich chce zbavit=vyhodit. Ked sa to opakuje casto, steny criev sa zapalia a nastavaju tam rozne degenerativne zmeny.Niektore mozu koncit vytvorenim rakovinnych buniek.
Preto zdoraznujem kazdemu brat extra selen, zinok, jod a probiotika na protilatky proti skodlivym kulturam(patogennym) v crevach a inde v tele, samozrejme vlakniny na cistenie criev("vymetanie" a absorbciu toxinov a neziaducich latok v crevach)

alo

ok, je mi jasne ze odstranenie bakterie crevnu rakovinu nevylieci.ide mi skor o to, ze ak ju teda sposobuje a teda je pricinou rak.hr.creva, co tak zamerat sa na prevenciu sledovanim tej bakterie v organizme a jej preliecenim? tak ako je tomu napr. i u HP, ci HPV.
doposial je prevent.vys spociva len v testoch na OK po 50-tke raz za 2 roky,alebo kolonoskopia.
bola by fantazia ak by stacil dychovy test ci protilatky z krvi a odstranit-preliecit bakteriu.
a nevznika nahodou kolorektalny karcinom z polypov?
zaujima ma tiez,ci ta bakteria ma aj nejake prejavy-bolesti,hnacky a podobne,pretoze pokial viem,tak ludia co im zistia nador predtym netrpeli ziadnymi priznakmi az teda ked im to diagnostikovali,takze ziadne "predpriznaky",tak neviem ci ta bakteria ma aj prejavy alebo len proste je a vtichosti pomaly skodi

a co sposobuje ta bakteria u deti,ked pisu ze ju maju bezne aj deti?!

radca

alo,

toto je len bakteria, ktora ju sposobuje najviac. Ona je pricinou, ale len jej odstranenim sa neda rakovina vyliecit.

radca

RNG, to moze sposobit kazda bakteria. Dokonca aj E.coli, ktoru ma uplne kazdy. Pri slabej imunite, mozu dokonca prenikat tie bakt jedy bezne do krvi, ale este nesposobuju otravu. Existuju aj dokazy o tom,ze to je pravdepodobne pricinou autoimunnych onemocneni a aj autizmu u deti.

RNG

Prave to porusenie stien creva je sposobene Bacteroides fragilis, tiez candidou a clostridiom.
Dokonca pri poruseni crevnych stien sa Bacteroides fragilis dostava do krvi a sposobuje baktremie(otravy krvi) a ine problemy v tele.