Jazýčková / Francuzák

Klasik12321

Nesmejte sa jej - ja som sa raz bozkaval s dievcatom, ktore iba otvorilo nasiroko usta a otvarala a zatvarala ich, pricom jazyk mala hlboko vo svojich ustach a ja som nechapal, co robi, lebo som k nemu ledva dociahol tym svojim. Ona to videla vo filmoch iba zvonka, tak chuda nevedela, ze co sa deje s jazykmi :)
Netreba z toho robit vedu - spojte si jazyky a robte to co vam bude prijemne a kaslite na to ako sa to ma robit - to nikto presne nevie a urcite ten sposob co si vymyslite bude ovela lepsi ako u ostatnych - skratka najlepsi pre vas dvoch :)

0vecka

to je podobne ako navod na podavanie ruky... skratka ako zenska ho nechaj nech zacne a ty sa prisposobuj... v podstate staci ked budes jeho jazyk omakavat tvojim...

mnaaaui

ahojte, zacala som s bozkavanim celkom neskoro a teraz mam prveho priatela. niekedy mam pocit ze sa neviem bozkavat :( vsetko je s bozkavanim v pohode, az kym mi priatela nezacne robit taku " vrtulu " v ustach...nevedela som k comu inemu to mam prirovnat. Ak viete o com hovorim,stretli ste sa niekedy s tym??