Pritahuju ma iba dekadentne typy muzov

Príspevok v téme: Pritahuju ma iba dekadentne typy muzov
Cindy35

ahojte, som tu zas. cely februar som bola na dne a stale som a uz je koniec marca.
stale neviem zabudnut na Brava, aj ked ma uz dourazal do spiku kosti, aj tak mam sto chuti ist tam kempovat.
skusala som sa zoznamit cez internet, aby som nanho zabudla, ale vsetko boli normalni slusaci. ked natrafim na slusneho muza, okamzite ho zaradujem do kategorie "o tohto ani bicykel neopriet". co je skoda, lebo jeden bol neurochirurg, dalsi ucitel a este jeden daky bankovy riaditel. oni sa potom snazili ma kontaktovat, ale uz som im nedvihala tel.ani neodpisovala.
je to neprijemne lebo mam takto zniceny zivot, vzdy len som sa vlacila s dakymi namyslencami a vagabundmi. na zaklade toho nemam usporiadany zivot, deti, rodinu, nic.
za posledne dva mesiace som okrem Brava ma zaujal iba jeden chalan- vyzera ako Brav ale v blondavom, tiez ma okolo 120 kg. problem je ze je z Kosova a okolo neho je vzdy roj pochybnych sliepok, ktovie ci to nie je jeho zamestnanie. takze z blata do kaluze.
on mi vzdy ked sa vidime kupi sampanske ale inak sa so mnou nebavi, iba stoji vedla mna a stale sa obzera v zrkadle-uplny Brav, este aj chrbat ma tak siroky ako on. ja som z neho aj dnes bola taka mimo, ze som sa ho ani neopytala ako sa vola. vsak to by mal muz vyvinut iniciativu. takto sme sa 2x videli. registruje ma, ale ked su tam tie k.rvy vedla neho, tak mi je to blbe sa s nim bavit.
myslite ze je problem, ze v mladosti som sa stala obetou trestneho cinu prave zo strany takej obludy ake ma teraz pritahuju??? :-(((( Stockholmsky syndrom?

Maoam

Cindy - ty potrebujes odbornu psychoterapeuticku pomoc, len tolko k tebe

suhlasim so Slecnou A. a ostatnymi pod nou, neviem ake si mala detstvo a pubertu, aku rodinu mas ci mala si, co sa ti stalo, ale toto je na terapeuta

Slecna A.

Ani som tvoj prispevok nedocitala cely....Prisla som len po vetu: "stale neviem zabudnut na Brava, aj ked ma uz dourazal do spiku kosti, aj tak mam sto chuti ist tam kempovat."
Dievca moje...Ty si bud z rozvratenej rodiny, alebo ti niekto nejakym sposobom velmi ublizil....
Absolutne neviem, co mas za problem, ale ries ho radsej s nejakym odbornikom. Nemas stipku sebavedomia, spravneho sebahodnotenia a ucty, inak by si taku kravovinu ako pises v tej vete nevyslovila. Ak odbornu pomoc odmietas, tak si pomoz sama ako vies. Prestan sa stykat s pochybnymi ludmi, bud na seba hrda a ak ta niekto dourazal, ukaz mu stredny palec a uz nikdy v zivote mu nevenuj ani len myslienku. Lenze vies co? To co sa na nas nalepi vdaka zlemu detstvu, alebo inemu negativnemu zazitku, neodstranis sama, ani keby si bola panbozko....

Vago

Mam kamosku, ktora robi presne to iste. Napr. vydala sa za super chlapa a po par mesiacoch sa zacala nudit, tak sa rozviedla. Doslova len tak, iny dovod nemala. Vybudovala si karieru v podnikani a ked bola uspesna, zrazu vsetko zrusila a odisla do zahranicia, kde zacala od piky. Ked to tam rozbehla, znova to zrusila a vratila sa sem a znovu zacina. Niektore typy najma zien akokeby potrebovali trpiet, je to taky syndrom. Asi im to robi dobre podobne ako SM praktiky v sexe. Oni su jednoducho stastne ked mozu trpiet. Uz sa tesim na najmenej 1000 prispevkov k tejto teme :)

Sejla

no vitaj späť, Cindy:D Nechápem ani ja, čo to máš za úchylku:D Však jedna vec je , že ti niekto príde atraktívny, ok, ale keď ho trochu spoznáš a vidíš, že je to idiot, tak tam je ešte dosť priestoru na zhodnotenie, či s ním chceš, alebo nechceš byť. Možno by len stačilo dať tým "slušným" mužom šancu, vo svojom veku je mi záhadou, že si to ešte nevyskúšala. A ďalšia vec, ty si tými idiotmi chorobne posadnutá, takto nevyzerá zdravý vzťah, keď žena loví muža za každú cenu... Čo tak začať si vážiť samu seba, vo vzťahoch aplikovať nejakú základnú logiku, ktorá viacmenej podporí to, čo očakávaš.