Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

elanna_2

lea, tak 4-ku asi nie:d je extrovert, predo mnou neflirtuje...takze neviem. ja som velmi citliva a podla mna ak je vo vztahu skutocna laska nik treti do sexu nepatri...a potom je jedno ci tu moju kamosku pozna alebo nie. sexom nie je posadnuty, ale ma ho velmi rad.

lea128

alebo mu rovno navrhni 4- ku... s tvojou kamoskou a s jeho nejakym sexy kamosom :D Ked tvoju kamosku nepozna, to je este celkom fajn, to znamena, ze len chce vyskusat 3-ku, aky je typ inak? extrovert, introvert, rad flirtuje s inymi zenami? aky temperament je? Sama musis vediet, s kym chodis, ci to stoji zatu jednu impertinentnu poznamku hodit za hlavu cely vztah... Myslim si, ze skor nie, kym nie je tou 3-kou a sexom ako takym uplne posadnuty, niektori chlapi nevedia drzat hubu vtedy ked maju hlupe napady...

Mimulus

elenna_2 -súhlasím s tým čo sa píše nižšie - zo všetkým ale horšie by bolo ak by ju poznal. Teda ak by bol s ňou v kontakte denne. Spýtaj sa ho čo mu chýba a ak nič tak jednoducho nerieš. Všetci tvrdia ako veľmi sú tolerantní a že všetko je o komunikácií ale keď sa chalan vyjadrí tak hotovo :D

Ako píše rhea. Skús mu navrhnúť to isté a ak bude súhlasiť tak prečo nie. Budete si kvit :)

elenna_2

zvlastne je,ze tu moju kamosku ani osobne nepozna. videl ju mozno na fotke...a po sexualnej stranke je spokojny. aspon teda tvrdi ze je. ma vsetko co chce

elenna_2

aj ja som si myslela, ze ho poslem do ... ale kedze sme spolu dlho neurobila som to. ale neskutocne ma to ranilo, rozplakla som sa ako decko ked mi to navrhol. uz mu nedokazem verit na 100%

lea128

3- ku by chcel skusit takmer kazdy chlap, nepovedala by som nic, kebyze ste na zaciatku vztahu, ale cudujem sa, ze ti to navrhol po 4 rokoch. Mna by to zranilo tiez, hlavne to, ze ma sexualne predstavy s mojou kamaratkou...a bala by som sa, ze sa so mnou v posteli uz nudi a chce nejaku zmenu...Skus sa k tejto teme este vratit, ale nie vycitavo, ale spytaj sa ho, ci je nieco co mu vo vasom intimnom zivote chyba. Inak ja by som s 3 nesuhlasila nikdy, ale vo vzahu uz ani trochu, ked mojho priatela milujem, tak by ma asi zabilo vidiet ho na vlastne oci ako pretahuje moju kamosku...aj ked chlapi sa nato pozeraju asi inak, pre vela z nich je sex len sex...a laska laska a vedia to oddelit,ale ja sa neviem stotoznit s tymto nazorom:)