Prejedanie sa z donútenia prosím pomoc.

Príspevok v téme: Prejedanie sa z donútenia prosím pomoc.
KM16

Takže môj príbeh je dosť dlhý keďže sa tu nechcem nieako veľmi rozpisovať skrátim to.
Kedysi som mala 93 kíl bolo to hrozné obdobie ale bola som ešte dieťa síce posmechu v škole a šikane som sa nevyhla
nenechalo to na mne nieaké extra ranky.
Potom som si našla priateľa ktorému som sa chcela páčiť.
Bola som s ním 2,5 roka z toho jeden rok so skoro normálnou váhou ale to je tiež nepodstatne .
Podstatne je to že som mala skvelú imunitu skvelú životosprávu....zelenina mäso ryža zemiaky ovocie cereálie väčšinou
všetko BIO samozrejme sem tam niejaký langoš pila som veľa vody a každý 2 deň v posilke hodinku na spinningu:)
.......schudla som na vysnívanu váhu no nastal ten deň kedy mi mamina oznámila že odchádza od otca ......zo 14 izbového
domu som sa zrazu ocitla v 2 izbovom byte v ktorom sme v zime boli iba pod paplonom taka tam bola zima.
..(čakali sme kým sa prerobí nový byt v ktorom sme už teraz je krásny nič mi tu nechýba len potrebujem sa zbaviť svojho
problému).....no a ked sme sa teda presťahovali začala som si všetko oddialovať mala som chuť na sladke som si povedala
a ved potom si dam kedže bola hrozna zima nechcelo sa mi isť cvičiť a nechcela som s mojej vysnivanej postavičky pribrať
tak som len ležala a do ust som nedala nič...(mala som už ale nového priateľa)......moj nový priateľ sa pri mne stále
prejedal ale ja som už absolutne nemala chuť na jedlo prestala som jesť moje oblubene jedla,sladke som vylučila uplne
(na diskotekach som stale žiarila-prestala som na ne chodiť) stal sa zo mna človek ktorý prišiel o všetkých priateľov
sice aj tým že sme sa presťahovali prišla som o svoju partiu ale neodsťahovali sme sa neako extra daleko len už to
nebolo ono no a nakoniec som sa rozišla aj s tým priateľom lebo som potrebovala byť sama asi 3-4 mesiace som po tejto
planete chodila ako smrt nič len som plakala(hrozne som sa chcela vrátiť do svojej pinky izbičky kde som mala svoj kľud
kde som vedela že keď som v nej som taka princeznička ktorej sa nič nestane,nikto neublíži.)...nemala som energiu s
nikym som sa nerozprávala....no prišla moje sestra....(schudla som asi cca 3 kg nič hrozne len som ich schudla v
podstate zo stresu čiže to na mne bolo dosť vidieť)....ona povedala že musim pribrať(ja som sa na to vobec necítila
proste ja som už len chcela mať pokoj som si povedala až budem v novom byte začnem znova normálne žiť.)no ona si nedala
povedať(som dosť tvrdohlava ked ma niekto do niečoho nuti dostane presný opak) zobrala ma do zahraničia kde mi nutila
všeliake drahe, tučné ,nezdrave jedla(namiesto toho aby ma ja neviem vykrmila mäsom,cestvinami.....pchala do mna sladke
a pod.) samozrejeme dosiahla prestný opak ja som všetko jedlo vyhadzovala a po 2 mesiacoch čo som tam bola som schudla
9 kg.....(mala som 39 kg......tak a teraz mi povecte či sa oplatilo nutiť ma....).....no ja som si proste povedala že
ja priberiem u seba doma v novom byte kde ma nikto nebude nutiť ale ked bola sestra doma musela som pred nou jesť a jedla
som veľa a zas ked som prišla som domov a čo sa nestalo sama kontrola od mojej mami a pod. tak som to znova a znova
oddialovala......každý mi nosil čokolády a neviem čo všetko a mama kontrolovala čo som jedla koľko som zjedla a tak
som všetko vyhadzovala.....(vtedy sa mi pomýlil moj obraz, vtedy ked som vlastne nič nejedla ale všetko vyhadzovala
(alebo davala bezdomovcom) a každému hovorila koľko som toho pojedla...)....bolo to hrozne:((......normalne plačem ked
nato spomínam no a potom som šla na jednu operáciu nasledne som bola dosť dlho doma a začala sa učiť variť no človek
ktorý sa učí variť musí sem tam variť aj niečo čo mu nechutí tak znova všetko v koši už dokonca aj veci ktoré mi chutili
.....skončili vianoce ktore som si vobec neužila pretože som všetko vyhadzovala....no povedala som si po silvestri už nič
nevyhodim......a tak aj bolo teraz je moj problem opačný......jem všetko naraz ranajky si dávam normálne no ked začne
obed som schopná jesť až do večere je to hrozné a to len preto že ma donutili a hoci už som toto všetko mamine povedala
prestala ma kontrolovať ešte stale sa prejedám len preto že ma nutili ked som bola ešte v poriadku ved hoci som schudla
už nechcene tých 3 kg každý mi hovoril ako skvelo vyzerám pretože ano navonoksom sa robila že je všetko v poriadku no vo
vnutri vôbec a teraz je to ešte horšie už ako znova vyzerám super..ale..prejedám sa ale nepriberám nerozumiem tomu ale už
nemam 39 kg pribrala som trošilinku ale to iba preto že som si povedala že musim prbrať sama sebe v hlavičke ale tie kg
by som nepribrala kebyže nechcem .Len jednej veci nechápem ked som kedysi vedela odolať všetkemu nezdravemu,sladkemu jesť
zeleninu mäsko a pod čím to je že teraz sa prejedam ale
sladkým (takže samozrejme mi chybaju cenne látky pre môj organizmus z čoho mam hrozne výčitky....a prejedám sa tak že mi
je zle tak že by som sa povracala(ale nevraciam ešte aby som trpela aj bulimiou ....už mi stačia 2 typy poruchy prijmu
potravy.....prosím poraďte mi ako to mam napraviť:(.....pretože hoci pojdem za doktorom nikto mi neuverí že sa prejedam
a už vobec že sa prejedam sladkým pretože hoci som pribrala stale som kosť a koža:(.......čím skor mi prídu rady tým skor
skončí posledná vec v mojom živote ktorá mi bráni žiť plnohodnotný život:(....Ďakujem.

Milky

Ak sa nechces dat do poriadku ty sama, ziadny priatel, rada, profesional z oblasti psychiatrie ti nepomoze.
Tu peniaze nepomozu, najdi v sebe silu a postav sa.