Podobné postavy, úplne rozdielna váha

Príspevok v téme: Podobné postavy, úplne rozdielna váha
sususu

Neviem pochopit jednu vec a nikde sa k nej ani dostat...som stihla, 170 cm a vazim 53 kg.... mam kamaratky kt. su priblizne vysoke ako ja a ich vaha je okolo 60 al. aj cez 60 kil.. a pritom vyzeraju stihlejsie ako ja... ako je to mozne??? Nemozem povedat zeby mali viac svalstva ako ja co vazi viac ako tuk....zeby som mala "lahke kosti" ??? Fakt sa tym zaoberam uz hodne dlho...ma niekto nejake vysvetlenie ???

Annie2

Podľa mňa je úplne zbytočné merať si tuk v tele pre niekoho, kto zjavne nemá nadváhu. Kiež by som aj ja mala čas na riešenie takých problémov.

amanda23

tuk je 5 x lahsi ako sval,mozno je to tym a mozno aj vahou kosti, mozu mat mohutnejsie hrubsie kosti, kym ty lahke a tensie. Pasuju vam napr. aj rovnaka velkost dzinsov? mozu mat malinko vacsi zadok, prsia, aj ked velkost nosite rovnaku....

sususu

:-D n lebo prave dnes sme sa s kolegynou na tou temu bavili, ze je iba kost a koza, trosicku nizsia ako ja a ma 59 kg!!!!!!! tak preto :-? a ved zeny sa takymito vecami zaoberaju v kazdom veku nie??? :-P

Maoam

ty nic negoogluj, podla opisu si kus krasnej zeny s vymakanou postavou, tak sa z toho tes! neries :-))

a ano, podla opisu mas genialny typ postavy, bud rada a vaz si, co mas a ak si este aj zdrava, tak to mas ako vyhru v Lotte

sustred svoju energiu na ine veci, neviem tvoj vek, ale venuj sa tomu, co ti zabezpeci dobru buducnost