Bielkoviny chudnutie

Príspevok v téme: Bielkoviny chudnutie
jupik47

Ahojte , mám toho veľmi veľa naštudovaného o zdravej výžive a viem že to čo teraz napíšem vôbec nieje zdravé ani správne , ale napriek tomu by som chcela vyskúšať schudnuť pár kíl (2 -3 kilá) takýmto netradičným sposobom a to tak ,že pár dní budem jesť len bielkovinové jedláa každým den budem 2 hodinky bicyklovaťMoj jedálniček by vyzeral takto jednostranne každý den (a kedže zeleninu mám rada len v kombinácii s pečivom tak sa tu nebude vyskytovať):

R: cottage cheese + 1 vaječný bielok
D: biely polotučný jogurt
O: cottage cheese
Ol: biely polotučný jogurt
V : cottage cheese + 1 vaječný bielok
čo myslíte mohla by som takýmto sposobom schudnuť tie 3 kilá ?..a za akú dlhu dobu ?

M.arek

velmi zly jedalnicek, schudnut sa da priblizne 0,5kg tyzdenne (z podkozneho tuku za predpokladu zachovania svalovej hmoty) ale urcite nie takymto sposobom, ak mas zaujem tak sa mi napis e-mail

lolypop

Určite nie.Obed kuracie ryža a zelenina.Šunku určite nie - múka.Ked tak kuraciu alebo morčaciu dusenú.A ranajky by som dal ovsene čiže.R - ovsene cca 70g.
D : 3 vajcia biely jogurt
O:Kuracie atd..
Ol: Cottage
V: tuniak konzerva alebo tvaroh.

nikaroxy

Ak ide len o 3 kila akrátky čas, tak by som tie mliečne vysadila. Ranajky skor bielkovina vajicko + šunka, zeleninka. Obed kuracie + zelenina, večera zelenina + vajičko, šunka. Určite z týchto kombinacii schudnes skor. Ale to vajičko je ok :) ja ma radšej žltok ako bielok :D