Ako zabudnut

Príspevok v téme: Ako zabudnut
forget

stretla som jedneho uzasneho chlapa, asi som sa do neho zamilovala, ano prvy krat v zivote som zalubena a to mam uz 23, stretli sme sa len raz, len jeden vecer, tancovali sme spolu, rozpravali sa a vsetko bolo uzasne,ani som si uz nemyslela, ze sa mozem takto jednoducho zalubit, az nakoniec mi povedal, ze je zenaty a teraz musim na neho zabudnut, len neviem ako, potrebujem ho dostat z hlavy, nemysliet na neho, tak strasne by som ho chcela znovu stretnut, ale bolo by to nezmyselne, neviem ako mam zabudnut

unknown89

ako si mozes byt ista ze je stelesnenim vsetkeho co si kedy chcela ked ho poznas jeden vecer ? :O jednoducho sa ti zapacil .. ziadny cit v tom nehladaj .. zabudnes rychlo ...

forget

ano teraz som strasne naivna, za normalnych okolnosti som viac nez dost racionalna, kolki mi uz motali hlavu a bez mihnutia oka som ich odmietla, zaujemcov mam dost, ale nikto sa mi nikdy nepacil tak ako on, on je proste stelesnenim vsetkeho co som kedy chcela, toto sa mi este nikdy nestalo a ano je to hlupe a strasne naivne