Problemy vo vztahu

Príspevok v téme: Problemy vo vztahu
Kikinka232

Ahojte ludkovia..potrebujem radu..s priatelom konecnespolu byvame, no nastali zmeny :( uz je to ine...mame na seba malo casu, az extremne malo casu, priatel stale pracuje...potom si vyhradi volny cas na kamaratov hokej futbal zabavu a mna. Citim sa ako v nejakom poradovniku. Cakam kedy si na mna najde cas. A mam pocit ze mne by toho casu mal venovat viac ako kamaratom zabave a podobne, momentalne je ten cas medi nami vyrovnany. Nemam pocit ze si nas spolocny cas vazi :( trapi ma ze so mnou ide na dve hodinky do kina a na pivo je ochotny vyclenit si cas az do rana, vikendy na chate, atd atd. Casto som kvoli tomu v strese, som nervozna som nahnevana :( uz sme sa o tom niekolko krat bavili a on stale nic, ziadna zmena, vsetko je po starom. Alebo skor mam pocit ze je to stale horsie a horsie... Ako vratit do vztahu iskru? Ako sa mam zachovat? Mam sa tvarit ze mi to takto vyhovuje? Lebo uz nevladzem... Neviem mysliet na nic ine ako na toto..co bude dalej, co zase vymysli a co zase budem musiet tolerovat. Dakujem za nazory

winki

Čo si čakala, keď ty s ním nechceš chodiť za jeho kamarátmi? Doteraz si ten čas na teba našiel evidentne ukrajoval buď z práce, alebo z času s kamarátmi a teraz už nemusí, keďže vie, že príde domov a ty si tam.
AKo by si si to ty predstavovala, aby ste ten čas spolu trávili?

doubledog

este si nezvykol (a mozno si ani nikdy nezvykne) na vasu blizkost.

to je pre bezneho muza tazka uloha, ved aj preto mnoho z nas chodi na ryby, futbal, hokej, do hor, robi rozne sporty.

je to proste unik od zeny a jej narokov.

Kikinka232

Byvame a toho casu je nejako malo..neviem ze co sa stalo, no uz sa nechodime muckat na lavicku :) proste sme doma, on pracuje viac ako predtym..a tym padom ma na mna menej casu :) stale ked sa o tom rozpravame tak dokola argumentuje tym ze nevidim co on premna robi - pracuje a ze si zasluzi volno...a ja sa pytam ze preco si to volno neurobi so mnou..na to som este nedostala odpoved

Dadula56

Kikinka, normalne sa s nim o to porozpravaj, ze si si to takto nepredstavovala. Spytaj sa ho ako to on vidi, co presne cakal od spolocneho byvania. Staci mu snad, ze vedla seba spite a rata to do spolocneho casu?Nechcem hadzat vinu iba na jednu stranu, lebo nepoznam ani jedneho z vas, ale ak si skutocne na tom rovnako ako futbal a hokej, tak to sa ani nemusis snazit o nejake nove iskry. Ak s tebou travit cas nechce, nebudes sa predsa vnucovat. A tiez by ma zaujimalo ako je mozne, ze spolu byvate a mate na seba menej casu. Tak je to myslene?Ako to bolo predtym?

lu

jasne, chapem....nie si typ, co by sedel v krcme.....ale teraz uz zacina byt teplo, da sa sediet aj vonku na lavickach....no ak ho lubis, budes skakat tak, aby si ho videla spokojneho.....ale podla mna, mozno si zasluzis aj lepsieho, ktory o teba prejavi vacsi zaujem...

Kikinka232

Neviem, nemyslim si ze ma nejako obohati to ze budem sediet v zafajcenej krcme a pocuvat chlapske reci.. Alebo? :)