Čo si mam mysliet...

Príspevok v téme: Čo si mam mysliet...
takajedna

s priatelom sme sa zase dali dokopy...ked sme sa dali 2x dokopy, tak mi povedal, aby som neziarlila ked bude chciet ist von s nejakou kamoskou a ja som povedala, ze fajn sak nech si ide...tak dnes isiel von s kamoskou a uz predtym mi bolo povedane od inej kamosky, ze volakedy davno ju chcel len ona ho stale odmietala, no a to mi vrta v hlave, ze odrazu ona s nim uz von ist chce...povedal mi sice, ze by ma nikdy nepodviedol a viem, ze on ani neni s tych a povedal mi aj, ze keby nechcel tak somnou 2x nie je...mam ziarlit na tu jeho kamosku alebo nie??? ja nemam problem s tym, ze pojde von s kamoskou a neviem s kym ide len o to, ze prave s tou,kt. davno chcel...nedala som mu najavo, ze ma to hneva lebo viem, ze by mi to vycital a zase by som bola ja zla...co by ste robili vy???a zas mohla by som mu urobit to iste, ist s kamosom von,ale na co mam takto "bojovat" a potom sa s nim natahovat...dnes vecer mame ist aj von s kamoskou a jej priatelom a volal mi,ze ak by nestihal, ze pride za nami...ach, tak chcem vediet vase nazory na tuto situaciu

nirv

Slečna A, veď nepisala prečo sa rozišli, odkiaľ vieš že to bolo kvôli jej ziarlivosti? Podľa mňa v tejto situácii je žiarlivosť na mieste. Ale keďže sľúbila že ziarlit nebude, mala by sa toho držať. Tak som zvedavá, o čom ti dvaja asi tak kecaju, hm...

Slecna A.

a ja ti zas radim - neziarli. Uz si si to zjavne u neho raz pokaslala, dali ste sa ale znova dokopy, dostala si sancu.
Radsej sa opytaj, ci mozes ist niekedy s nimi vonku. Nemalo by im to vadit :) Ak teda medzi nimi nic nie je :)

p.d.

Ja by som mu neveril ani slovo. Ked ziarlis, tak mu to daj najavo. Preco by si mala potlacat svoje city? Bud ta chce alebo nie. Nemas pravo ziarlit?

nirv

Medzi mužom a ženou je vždy nejaký erotický náboj, aj ked ani jeden z nich nič nechce. Proste to tam je. Tiež mi príde divne že ide von s inou ked ma frajerku. Pokiaľ to nie je muzatka, alebo lezba. Ale to by asi s ňou nešiel vsak :) alebo sestra či sesternica.

chlap12321

Blbost, ak mam babu rad, nebudem ju drazdit tym, ze pojdem vonku s inou. Ak sa takto sprava chlap, tak nema skutocne rad, lebo empaticky by mal vediet, ze svoju babu tym zranuje. Ak chce ist s kamoskou, tak by mal zobrat aj svoju babu - nechapem, preco by mal mat zazitky bez nej - neverim, ze taketo nieco moze byt nevinne. Chlapi maju ine zaujmy a myslenie a preto sa nemozu skutocne kamaratit s babami.

takajedna

baby suhlasim s vami...ide o to, ze ja mu ohladom toho povedat ani nic nemozem lebo hned si bude mysliet, ze ziarlim takze to zrejme necham tak a okrem toho on nevie o tom, ze ja viem, ze mal o tu babu volakedy zaujem...mne to nedavno povedala kamoska...viem, ze mu mozem verit lebo natolko ho poznam a vlastne vsetci ho poznaju ako rozumneho chalana a vtedy ako sme sa dali dokopy znovu som sa ho narovinu opytala ci by bol schopny ma podviest a vlastne ci to stale plati co mi povedal ked sme sa dali na zaciatku dokopy...tak dufam, ze nesklame a urcite kvoli tomuto nejdem robit spiona...

Dadula56

Raz si mu povedala, ze ti to nevadi, tak pri tom aj zostan. Alebo potom nezostavaj pri nom. Naco si zistujes koho kedy chcel?Neviem preco ste sa rozisli-zisli-rozisli-zisli, aky je dovod. Ale nemyslim si, ze si mas z tretej ruky ziskavat informacie, ak ste sa teda dohodli, ze to idete skusat znova. Ides do toho vztahu a toto bola jeho podmienka. Ty ju mozes aj nekaceptovat a hladat si priatela inde-to je na tebe. Tie jeho kamosky mozu byt naozaj len kamosky, ale moze tam ist aj o viac. To najlepsie posudis ty, pretoze ho poznas a mozes predpokladat coho je a nie je schopny.
A este by som dodala, ze ten minuly zaujem o kamosku vobec nemusi byt pre teba taky tragicky. Jednoducho sa vravi, ze "kamarad, taky rad" a vacsinou to aj plati. Pokial to nebola laska na urovni Shakespearovej dramy, nemas sa zrejme coho obavat (zrejme-ja ho nepoznam, mozno je ta povaha, ktora by podobne sance vyuzila).

Slecna A.

mne priatelstvo muza a zeny divne nepride. Mam vsak zasadu, ktoru vyznava aj moj priatel. Nechodime vonku s ludmi, o ktorych vieme, ze nas "sli". Ja som vzdy videla, ak niekto po mne vystartoval raz, dvakrat ale viac som s tym clovekom von nesla. Nikdy som si nepotrebovala zvysovat ego tym, ze by som natahovala dakeho chalana a stale mu davala nadeje.
V tvojom pripade si vsak daj pozor, aby si nereagovala prehnane. Ak k tej kamoske priatel nic neciti, co je dost mozne, zrejme je na tom rovnako aj ona. Dalo by sa to zistit tak, ze sa to kludne a vludne priatela opytas. Ale to uz ukazuje znamku nedovery z tvojej strany. No skus...zalezi na tom, AKO sa ho to opytas. A hlavne nezabudaj byt v pohode a nechat dychat aj jeho. Opytaj sa ho, ci mu nevadi, ak by si niekedy isla vonku s nimi aj ty :) Ak nebude proti, mas jasny dokaz toho, ze k nej nic neciti a zrejme ani ona k nemu. Viac vsak ako "dokazy" by si mala doverovat :)