Tehotná s bývalým

Agnes999

Pride mi divne, ze si tak dlho niekto nevsimne ze je v tom. Predsa vzdy, ked mam nechraneny sex, musim s tymto pocitat. A menstruacia tiez nechybala? Ja byt chlap, tak tiez zdrhnem.

ebi7777

na potrat sa dá ísť do 12tého týždňa tehotenstva,, teda do troch mesiacov tehotenstva, a ty si zistila, že si tehotná po týchto troch mesiacoch?
no pekne :) jasne že sa to stáva, ja nehovorím nič inak :), ale je to skôr neobvyklé, ženy vycítia hneď, že sú tehotné

lea128

Suhlasim s Maoam, jedine co mozes v tejto situacii robit, je cim skor mu povedat pravdu, v jeho ociach budes aspon uprimna a fer. je velmi tazke povedat, ako sa zachova, aj ked si myslim, ze ak je uz fakt dospely a zalezi mu na tebe, predycha to... Castokrat chlapi vadie lahsie zvladat vo vztahu deti z ineho manzelstva alebo vztahu ako zeny... Drzim palce:)

Maoam

a este je dolezite, ako sa k tomu postavi biologicky otec dietata, ci si na to dieta bude robit naroky alebo nie atd., to vsetko treba riesit, cize je to aj pravna zalezitost

Maoam

poznam iba jeden taky par, ale u nich to bolo tak, ze ona mu to povedala otvorene hned, ako sa to dozvedela, aby sa podla toho mohol zariadit, bola voci nemu teda fer, predychaval to isty cas, ona mu nechala priestor a cas na rozmyslenie, ci s nou chce napriek tomu ostat alebo nie, netlacila na neho, nic

prisiel za nou s tym, ze do toho ide a skutocne spolu ostali, dieta je uz aj na svete a on si ho osvojil

je to ale fakt vysoko individualna vec, takisto ma muz pravo z takeho vztahu vycuvat a nikto mu to ani nemoze vycitat, rozhodne mu treba dat sancu rozhodnut sa a vylozit karty na stol

doubledog

myslis ako by reagoval ten novy chlap?

no tak to by bola riadna rana, zacat si vztah s babou, ktora je akurat tehotna s byvalym.