20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

xdanielax

Nerozumiem, naco je komu priklaslovanie reality a upravovanie skutocnosti, ked pravda aj tak vzdy vyjde najavo.

Vojtoo

p.d. ver mi ze je dolezite :D
ak povies babe, ze nemas skusenosti, normalne ta prehliadne :D fakt.. ved iceberg888@centrum.sk ak chces viac :D
dnes je proste lepsie sa trochu prikraslit. zeny to robia makeuppom, muzi bud nasobenim partneriek alebo peniazmi.. uprimnost ma v dnesnej dobe nulovu hodnotu.
teda ma obrovsku, aby som nekecal, avsak musi byt dobre cielena.
pokial si niekto nevazi uprimnost, tak mozes danu osobu zahltit aj megatonou uprimnosti, pre nu to bude ako smradlavy odpad.
no daruj uprimnost clovekuco si ju vazi a mas super vztah (ci uz rodinny, kamaratsky, pracovny, alebo ja este stale verim, ze aj partnersky)..

Vojtoo

A to nie je ziadny zlocin, ale paci sa mi ta psychologicka nahravka :D Evidentne si potom muzi z tejto temy zasluzia viac, tj. zenu co vie co chce, no nie? :D A problem solved :D

Vojtoo

anjelik*
nie, on to hovoria normalne, sami od seba, ze "neviem co chcem" ;-)
to nemam vymyslene z hlavy..
taku blbost by so msi vymysliet nevedel :D

anjelik*

Čo by mala žena chcieť, aby si práve teba zaslúžila?
Lebo mne sa už rozum zastavuje v poslednej dobe, čo ja sa tu dočítam. Včera, že na ženské uvažovanie stačí mužovi používať penis a dnes, že ženy nevedia čo chcú, ale príde mi, že najhoršie je to, že nechcú ani jedného mladíka z tejto témy, a tým sa evidentne dopúšťajú toho najväčšieho zločinu. ;o))) A logicky PRETO nevedia, čo chcú. Zaujímavé, naozaj.:o)

Vojtoo

klavesnica
rodina zmysel zivota?
si delas prdel, neee? :D
mozno v 1900 alebo 1800, teraz je to uz nemozne..
a hej, zeny nevedia co chcu.. cize clovek ako ty nema sancu :)
ale skus potom pakistan, ci ine moslimske krajiny..
tam ti zena bude ako sluzka, staci ak sa zmienis ze mas hlad, a ihned skoci k sporaku.
avsak sex pred svadbou necakaj..
cize vsetko ma svoje pre a proti..
europankam trochu stupla slava do hlavy :D
alternativne musis zmenit pohlad na svet.
poznam dost 35-45 muzov, co mi hovorili, ze boli kedysi tiez taki, ako sa opisujes ty (alebo aj ja), ale ze zmenili na zeny nazor, teraz idu na vec priamo "chces sex?" a maju 50na50 sancu.. a aj ich serie, ze nestihnu rodinu atd..
cize chyba nebude len v tebe :D ale aj v prijimaci.. (zenach, ak nevedia co chcu, podla mna si nezasluzia nic..)

klavesnica

ja mam 21, som panic, a teda dost suhlasim o tych psychickych problemoch. Len niesom si 100%isty, ci to je kvôli tomu, ze som panic. Skôr ten neskutocny strach, ze ostanem dokonca zivota sam. Mne sa vzdy pacila takmer kaznda druha baba, ale nikdy nikdy som nemal ziadnu odvahu coby sa jej len prihovorit. Fakt si pripadam, ze som zlihal na plnej ciare, a normalne casto revem ponociach, dokonca aj cez den, ze som totalne v tomto neschopny, ze nedokazem ziskat divca, s ktorym by som bol. Neide o to, ze som nemal sex, ale o ten strach, ze nikdy nebudem mat nikoho, a teda nic, ziadnu rodinu(zmysel môjho zivota)... tak by som aj bral tu moznost ist za tou stetkou, ale zas ako môzem vediet, ze mi to pomôze? Fakt sa zas môzem len sam sebe zhnusit, ze som tak neschopny, ze si zato musim az zaplatit. Inak som tiez velmi citovo zalozeny, a strasne vela myslim. Tiez by som to bral tak, ze tym vlastne zradim svoju pravu lasku. Chcel by som mat tu jedinu na celi zivot ako pise vojto, ale ked ja mam tak velky strach, ze toho niesom schopny. A potom taktiez, ako pisala sem jedno dievca, ze nam dala like, cize by asi aj takeho mozno velmi rada mala, ale my by sme ju nikdy nikdy neziskali. Zeny casto pisu, ako dokonali cisty vztah chcu, ale nikdy ich takto nedokazeme zbalit, pretoze sa ich nesmierne hanbime. A tak ich len casom dostane najskusenejsi suknickar... Môj nazor,
Mozno fakt radsej skusit rozkecat svoj problem niekde na nete, nech to radsej nieje za peniaze(ale aj tak nwm, ci je to dobre, ale urcite lepsie ako za ne)... Ale stale to povazujem za poslednu sancu, kedze som hlboko proti tomu, no nwm dokedy to zvladnem niest:(

anonym6666

Ja mam 22 a takisto som panic,si možno len hamblivy alebo sa bojiš urobiť prvy krok a pod.U mňa u žien nastal takisto blok.Jedna ma odmietla a odvtedy som si nejak prestal veriť a bojím sa urobiť prvy krok