Sukromie?

Príspevok v téme: Sukromie?
JohnLee

Ahojte,
mam jednu otazku. Zamykate sa, ked sa idete sprchovat, popr. na WC? Ja zijem s mamou mam 23 a ked sa idem sprchovat, povie mi, ze preco sa zamykam, ona mi tam nepojde, co ked tam odpadnem, ze bude musiet nicit dvere.
Myslim si, ze je normalne, ked sa ludia zamykaju pri osobnej hygiene, nemam zapotreby aby mi tam mama vbehla ked budem nahy.
Ako je to u vas

vilaamalka23

normalná rodina sa rešpektuje, a ked vie ,že je niekto v kupelni alebo na wc ,tak tam nelezie , nezamkýňame sa, jednoducho ked niekto niečo surne potrebuje ,tak sa spýta či môže vojsť aleb o jednoducho počka....

Vojtoo

dnes som si na tuto temu spomenul, ked som bol na jednom mieste a teiz som nevedel, ci tam nikto je, tak som otvaral dvere tak klopanim, ze tuk tuk tuk a +3cm +3cm +3cm a nikto tam nebol :D

Iba Katka

Lost hej to robím :D Ale oni majú záchod za takým sprchovým kútom, ktorý je nepriesvitný a idem tak opatrne, či náhodou neuvidím spoza kúta trčať palce na nohách :D Ale aj tak mi je to blbé, ale tá úľava, keď zistím, že tam nikto nie je, je na nezaplatenie :D

Vojtoo

A co ak nemate uterak, zabudnete si ho? Ako vam ho prinesu? ci mate taku bezpecnostnu schranku ako v banke, ze nocny trezor, kde z 1 stracny vhodia uterak a vylezie z drhuej?? :D
haha :D
já jse z vás "picnu" (tan neni makcsen), z rana mi takto zlepsujete naladu :D
a to som clovek, co nikdy nechodil doma ani bez tricka!!!
vzdy 100% obleceny, vzdy..
ani ked som bol sam vizbe, som nedal doel tricko, ani ked so mbol sam doma!!
a mal 33C!!! v izbe :D
ale zamykat sa , to je pscyho podla mna :D

Vojtoo

Iba katka

'nikdy neviem odhadnúť či niekto je alebo nie je na záchode.'

ani ja, na navsteve, ked je pocet ludi vysoky :D

jednudochu trik: otvorim dvere na 5-10cm a potom, ak nikto nekrici, tak viem ze tam nikto nie je, teda pockam 2-5sekund, alebo zaklopem proste..