Riesenie depresii?

Príspevok v téme: Riesenie depresii?
Liecitel

Ludia, co mate depresie, prosim Vas o nazor.
Pomohlo by vam, ak by vas niekto ubytoval, poskytol by vam stravu a bezne osatenie s tym, ze by ste mohli uplne vypnut? Bolo by to niekde na vidieku, mali by ste vsetko zabezpecene, nemuseli by ste na nic mysliet a vykonavali by ste lahke alebo stredne tazke prace najma kvoli tomu, aby ste na nic nemuseli mysliet a samozrejme, aby sa napr. nieco vypestovalo na stravu a pod. Nemali by ste ziadne existencne problemy, resp. problemy spojene s beznym zivotom. Samozrejme vsetko dobrovolne, ziadne drzanie nasilu niekde - cize by ste mohli v pripade ak by ste chceli kedykolvek bez akehokolvek vysvetlovania odtial odist. Co vy na to?

Vojtoo

To zalezi individualne... Niekto to ma vsetko ako na dlani, a predsa ma depky (napr. ludia co ziju na vidieku, a nemusia pracovat, lebo maju zahradu atd.. proste preziju aj 'doma')
Pomohlo by to mozno tomu, kto je zatvoreny v byte, a nema moznost nikam uniknut, alebo defacto nemajetnemu, bez prace, bez skoly, bez vsetkeho...

agartio

vela ludi ma depresie kvoli tomu, ze nemaju kam ist, a rodina ich vysava z energie.
takze si myslim, ze ano, pomohlo by to vela ludom
len musi tam byt nejaky mudry clovek, ktory to udrzi, lebo ked tam bude viac ludi, moze to tam pokracovat v podobnej forme, mozu nastat rozne boje a tak.
cize pod vedenim niekoho, kto to vie s ludmi, a udrzat dobru energiu v spolocenstve, rozumie ich problemom, tak ano.
Chces take nieco budovat?