Dvakrat darovany darček

Sejla

M8cr6, mňa? Ale veď úkaz prstom na toho, koho nič netrápi:) inak myslela som to vážne, ako darovať ti sperk, ktorý pred tým nosila jeho bývala? Trápne. Môj bývalý si po 3 rokoch chodenia v dobrom pri rozchode vypytal niečo na pamiatku, tak som mu dala môj super unikátny sveter, aky mám len ja. A o mesiac pozerám Facebook a tam vylepená fotka môjho bývalého s jeho terajšou, odetou do môjho svetra bozkávajucou môjho ex :)nepríjemné.

M8cr6

Sejla :-)

si ma rozosmiala, ale to len striebro mi dal :D počuj, teba niečo tápi :-) kludne rozpíš, hádam to admionovi vadiť nebude :-)

M8cr6

Agnes998

neviem...je odo mna mladší mal teraz 20 a ja som mala 23..a myslím si, že je dobrý. ja by som mu dala šancu, ale až za dlšie. nie hneď. ešte počkám

Agnes998

A si si ista ze ho chces? Najskor ho nacapas na sexzoznamke a aby ti zalepil usta, podstrci ti vec ktorou ohrdla byvala. Moc pekne vam ten vztah nezacina.

M8cr6

dafaq

tu sexzoznamku mi vsvetlil tak, že sa len zabaval na tom čo tam vypisuju a potom som sa na to pytala jeho kamaratky že čo a ona mi povedala že to tam chodi pozerat byvalu lebo jemu aj jej dlži prachy čomu aj verím