Vas nazor na moju priatelku

Príspevok v téme: Vas nazor na moju priatelku
asi kkt

Zdravim,

mam taky problem s priatelkou, v zime som ju pristihol na plese (ja som tam nebol len som ju prisiel pozriet ked som isiel z mesta ako sa ma) ako isla s inym muzom von kde boli na seba natlaceni. Odpustil som jej to s tym, ze vravela, ze nevedela co robi lebo, ze taka opita este nikdy nebola. Povedal som jej ale, ze sa nic take nesmie uz stat. Teraz som zistil, ze si pise so svojim byvalym zaujmom, ktoreho tvrdi chcela dohodit kamaratke. Ked som ju poziadal aby, mi dala precitat konverzaciu so zaujmom povedala ze ju uz vymazala. ked som ju poziadal aby mi ukazala konverzaciu s kamaratkou o tom, predomnou ju vymazala. Ja to beriem ako za dokaz toho, ze nieco nebude v poriadku. Ona tvrdi, ze to spravila aby som tam nenasiel nieco co by som si vysvetlil po svojom, ze by sa to nedalo obhajit, priznavam, ze som trosku ziarlivejsi hlavne po tom co som videl v zime.
Co si o tom myslite vy?

MultiLevel

TinaM, ano kazdemu sa moze stat preslap. No tomuto druhu preslapu neverim. Su ludia, ktori sa mozu neviem ako opit, do neviem akej nemoty, aj tak nikdy tento druh preslapu neurobia...Ak sa niekto opije, to neznamena, ze sa stava nesvojpravnym. Preto vyhovorky typu - bola som opita a TO JE DOVOD, preco som sa sapala po inom muzovi, ako prepac, ale to nie je preslap....To je jasny signal toho, ze v tom vztahu nieco nie je v poriadku...Alkohol je len prostriedok cez ktory to ide prirodzene lahsie von...

MultiLevel

nemusis si pytat od ziadnej kamosky dokazy, ako ti niektori radia...Bud priatelke veris, alebo nie, nemas predsa za potrebu do toho tahat este aj niekoho ineho.
Moja rada - sadnut s priatelkou a okamzite si to vydiskutovat, povedat si pravdu...Ak ti klame, budes to na nej vidiet..

Agnes998

No dobre to nevyzera. Keby mala ciste svedomie, dala by ti to precitat a nemazala to. Vie, zeby si nebol nadseny z toho, co by si si tam precital. Podla mna tento vas vztah nema zmysel, nie je tam uprimnost ani dovera.

abrakadabra1

suhlas s ferom. predtym nez ju odkopnes ju nezabudni este par krat riadne vytrtkat a uplne optimalne by bolo najst si dovtedy rovno novu frajerku

TinaM

Ja sa jej trosku zastanem, ale len trosku: nikto nie je neomylny a naozaj sa niekedy moze stat nejaky preslap v slabej chvili. Takze to by som este neriesila. Ale uz len to, ze ty mas potrebu citat jej konverzaciu znaci o tom, ze dovera tam uz nie je (ak vobec niekedy bola) A preto, ci uz vymazala nieco "podstatne" alebo nie, tento vztah nema zmysel. Kontrolovat a preverovat maju policajti podozrivych a nie partneri navzajom.

fero11111

lol :D tak ona dopredu akoze maze co pise odpal ju cim skor do pitche :} a ty si tiez truba ked by moja mazala konverzaciu tak dovidenia :}}}} a odrby jak male decko chlape :} poriadne osukaj pretiahni a pobal ju kade lachsie

ambrozia

No ja si myslím, to čo väčšina, na tvojom mieste by som si hľadal inú. Nechápem, ako sa niekto môže tak ožrať, že nevie čo robí.

Mimulus

,,Ked musi pred tebou neico skryvat, evidentne ti bud neveri, alebo nedoveruje..

Alebo je alkoholicka..,,

Tak toto je zabité - hlavne tá posledná veta :D