Ako sa najrychlejsie naucim anglicky?

Príspevok v téme: Ako sa najrychlejsie naucim anglicky?
samadoma

Dostala som ponuku na vybornu pracu po ktorej som vzdy tuzila. Pockaju na mna rok, ale podmienka je znalost anglictiny. Ja som sa v skole ucila nemcinu, z angliny poznam tak 5 slov. Viete mi poradit ako sa co najrychlejsie naucim anglicky? Bohuzial kurzy v jazykovkach sa mi zdaju dost pomale a na osobneho ucitela nemam prachy. Do zahranicia odist nemozem na kurz kvoli malemu synovi. Je nejaka fakt dobra kniha podla ktorej sa oplati ist? Alebo internetovy kurz, alebo nieco ine, je jedno co, len nech to ide rychlo a vyucba je kvalitna. Diiiik!!

samadoma

dik, teraz som si pozrela to ihbratislava a ten rychly kurz cez leto je len od levelu A2. skoda, ja som uplny zaciatocnik, to by mi vyhovovalo. kazdy den mesiac.

Agnes998

V Bratislave nie je problem najst native speakra, staci sa s nejakym dohodnut na sukromnych hodinach. Dobre su jazyvkove skoly ihbratislava sk a callanova-metoda info. Obe ucia inym sposobom, ale obe mi vyhovovali. Nie su zrovna lacne, ale odporucam zainvestovat do kurzu, tie lacne kurzy nestoja za deravy gros. V tej ihbratislava mas cez leto velmi lacne kurzy, ucia tam trainee teachers, teda co sa len ucia za ucitelov, byvaju z roznych krajin, niektori su slovaci ale aj vela native speakrov, vacsina z nich je kvalitna. Je to intenzivny kurz, od pondelka do piatku dokopy 60h za mesiac, ak nebudes casto chybat, vratia ti podstatnu cast penazi.

samadoma

jej, dik. ale este to asi potrva kym si tam pojdem pokecat. asi sa tam vsetko odohrava v anlictine, ci? aj objednavanie, platenie atd. je to skvele, len sa musim najskor trocha posunut.

Agnes998

Tazko sa ti bude ucit anglicky z knihy ked vies 5 slov, nebudes to vediet ani vyslovit. Za kratko narazis a nebudes sa vediet pohnut. Zainvestuj trocha, usetri niekde inde.

Agnes998

No za dva mesiace si urcite nehovorila ako rodeny nemec, ale verim, ze to pomohlo. Najlepsie sa uci jazyk za hranicami. Ak si z Blavy tak ti viem poradit par veci. Aj tato kaviaren co spominas tu je, alebo aspon min. bola.

ina prezyvka

tak ja neviem, ale ak vies 5 slov po anglicky, tak sa nabifli nejake tie zakladne slovicka a az potom sa pusti do konverzacie a pozerania filmov atd.

samadoma

tak ma napadlo, ze by nebolo zle, keby napr. v blave bola nejaka kaviaren, kde by sa hovorilo iba anglicky a stretavali by sa tam ludia prave kvoli konverzacii.