Ako sa mám správne oholiť?!

Príspevok v téme: Ako sa mám správne oholiť?!
Alex_Sandra

Dobrý deň!
Mám malý problém.. Neviem ako sa mám správne oholiť tam dole.. Vždy keď sa oholím za 2-3 dni mám zase malé chípky.. A začnú sa mi robiť malé červené bodky vyzerajú ako vyrážky.. A veľa krát sa mi stalo, že som sa porezala žiletkou.. Prosím Vás píšte mi vaše rady.. Ďakujem :)

BraNIK

Ja sa neholím tam dole a mám pokoj. Odkedy som zarástol dolu, tak to už viac nerastie a teda nemám čo riešiť. Čím častejšie sa holíte (aj dolu aj na brade - u mužov), tým viac budete zarastať.

HM!

určite nie proti rastu!!! najčastejšia chyba, vagína sa vždy holí po smeru rastu aby sa predišlo zarastaniu chlpkov, vždy použiť novú žiletku!, nie na sucho, s penou, a po oholení môžeš zapudrovať

Veritel

ja sa holim vzdy prosi rastu - proti srsti - po oholeni odporucam vodu po holeni, mozno bude trochu stipat ale nemali by sa ti robit male jebaciky potom.

a samozrejme sa neholit nasucho... urcite vo vani... dokladne naniest penu, chvilu pockat a potom holit.

a pravidelne menit ziletky a nepouzivat jednorazovky ale radsej nejake kvalitnejsie.