Mam počkať?

Príspevok v téme: Mam počkať?
tinka333

Zdravím,strašne sa mi páči jeden chalan hoci sme len kamaráti ale neustale mi dáva náznaky že chce byť niečo viac bohužial sa stretávame len malo kvoli jeho neviem ako to nazvať možno neschopnosti normalne ma zavolať von kedže som ho párkrat odmietla nemala som čas,ja mám 18 on mal nedávno 19,všetko vyzeralo idealne teda až na to stretavanie ale posledny týžden som si všimla akoby niečo nebolo v poriadku písali sme si menej ale pokusila som sa mu ozvat pred dvoma tyždnami a odpisal normalne a potom neskôr malá vymena nazorov jeho vinou ja som bola milá.Ale viem že tak ako jeho som nelubila ešte hádam nikoho od začiatku je medzi nami niečo čo pritahuje oboch strašne si rozumieme aj čo sme si párkrat vyrazili do mesta.Ale po tomto jeho vyletení na mňa sa už týžden neozval,frajerku nemá to viem určite.Ale neviem ako teraz s tym pripadám si ako keby som mala 13,ale tak čo už narobím keď ho lubim dakujem vopred za rady:)

lilyianka

vidíš sama si si odpovedala .. ja by som sa mu ozvala .. prečo nie? nemáš čo stratiť .. budeš vedieť na čom si a o to ti predsa ide ...

lilyianka

k tej výmene názorov, resp. tomu vyleteniu z jeho strany ako to ty nazývaš prišlo pred 2 týždňami a odvtedy sa neozval? ja by som mu na tvojom mieste napísala a čo je na tom ...

Peter4223

Nepis mu, kto by chcel taku nerozhodnu.
BTW ja keby som ta volal max 5 krat potom by som kaslal na to.
Mozno uz ma davno inu kamosku preto nechodi na net, ani by som sa mu necudoval.

hrac

Tak 20x ta volal von a teraz cakas ze ta zavola znova? To uz co su za povinnosti ked si ani raz z 20x nemohla ist? Ja osobne by som nesiel uz ani keby ma zavolas :-)