Sukne Dolly

Lisa9631

na alipromo.com ich kupis za 5 eur kus vratane postovneho, sice pridu za 4-6 tyzdnov, ale usteris, plati sa paypal, vsetky baby co ich predavaju na nasich bazaroch ich objednavaju tam a potom si tam nahodia nehoraznu prirazku...Inak na dospelej holke mi to tiez pride smiesne, hodi sa to malym dievcatam skor...

huncut

no sukne su nadherne a jednu uz aj vo svojej zbierke mam ale zase za 5 eur ju nekupite nikde iba akurat tak spodnicku tutu je dost podobna ale je priesvitna a je na nej viac satenu. ja som kupovala od jednej kamaratky na facebooku www.facebook.com
a tie su fakt ako original na dadoo
a suknicky predava za 45,99 ale nakupnu cenu ma 33 a plati za podacie cislo nejakych 4eur takze velky zisk tam nieje.takze si nemyslite ze kazda na tom nehorazne zaraba.uz som sa stretla aj stym ze mina bazari nukala ze vraj original a cisto priesvitne iba s jednou vrstvou fodry a za 25 eur ze akcia a tie som videla na aliexprese za 10eur ale to vobec niesu sukne ale spodnicky. takze na to treba davat pozor.

karolinka122

na aliexpres.com ich kupis za 5 eur kus vratane postovneho, sice pridu za 4-6 tyzdnov, ale usteris, plati sa paypal, vsetky baby co ich predavaju na nasich bazaroch ich objednavaju tam a potom si tam nahodia nehoraznu prirazku...Inak na dospelej holke mi to tiez pride smiesne, hodi sa to malym dievcatam skor...

pompiKolacik

Tak prislo mi smiesne, lebo mne chodia deturence v takychto suknickach na tanecnu a ked sa to zacne vrtiet a snazit sa sustredit viac na suknu ako kroky, ktore sa ucime ..... priala by som vam to vidie ..... su tak roztomile v tejto načuchranej suknici :DD