Priatel si zvykol byt bezo mna...

Príspevok v téme: Priatel si zvykol byt bezo mna...
poradte

Ide o to ze sme mali asi taku mesacnu krizu kedy sme sa hadali a chceli to aj ukoncit no nakoniec sme to nejako preskakali a po burke vyslo slnko...za ten cas so sme sa moc nestretavali aby sme si rozmysleli co kazdy chce sa zacal stretavat s jednym znamym ku ktoremu doposial (do toho obdobia hadok) zavital do podniku len tak raz za tyzden maximalne pokecat co noveho a tak ako chlapi..aj to sme chodili vacsinou spolu..ci uz sme sa hadali alebo nie. A teraz ked sa to uz dalo do normalu zacal ako s kamaratom travit 90% dna...na mna si najde asi hodinu a pol denne a potom sa na dalsi den alebo vecer ked mi vola dozviem ze este bol s tym kamaratom, alebo pred tym ako sa dohodneme ze budeme spolu, ze este ide za nim alebo ked ma robotu tak mna rychlo zavezie domov a proste za nim vzdy stihne este skocit..nemyslim si ze ma podvadza ani ze je teply,alebo, ze ma inu, vzdy ma ubezpeci a u mna funguje ta zenska intuicia takze by som to vycitila... ide o to , ze mam pocit, ze skusa kolko si moze dovolit a ci mu to ze sa bude flakat s kamaratom ja ani neviem kde a s kym a kedy- ci mu to budem vzdy tolerovat...niesom stihacka ak chce byt s kamaratom tak okej, ale aby ho uprednostnoval, aby s nim travil viac casu ako so mnou?pritom on ma tiez frajerku... viete ten chlap on je taky oblubeny, ma auta, kontakty, je taky vtipalek a proste moj priatel s nim vychadza dobre vzdy sa s nim zasmeje, ja som proti nemu nemala tiez nic az doteraz kedy mi to zacalo strasne liezt na city...ale neviem co mam robit...ja si na to teda nikdy nezvyknem ani nemienim ustupovat...tiez ma vsetko svoje hranice..ked som u rodicov pytaju sa ma doma ze preco niesme spolu..ja sa doma nudim a on sa niekde flaka s kamaratom...viem ze ma ma rad ako pred tym, aj ked sme si presli tazkym obdobim ale nemienim to stale riesit vycitanim, ze mi to vadi..skusala som ho uz aj ignorovat hm..ako male decko, taketo hry...ale zacal ma bombardovat telefonatmi az kym som nezdvihla jednoducho,ze preco mu to robim, chytal hysaky...ja nebudem a nechcem byt na tej pozicii ze som druhorada, ja sa nechcem trapit...

co si o tom myslite? mam mu este dohovorit? alebo co ho mam svetenou vodou pokropit? je to na rozchod uz? mna takyto vztah vazne nebavi...s pocitom ze ano ma ma rad, ale zvykol si viac casu travit s kamaratom, tak teraz ma na mna menej casu aj ked viem ze chce byt so mnou..jednoducho ja to takto nechcem...neviem ci sa to vlastne este niekedy zmeni...no jedno viem nikdy si nezvyknem, neprenesiem sa cez to, nebudem mu tolerovat toto,a nieje to o mojej tvrdohlavosti, ja som taka viem tolerovat vela veci, viem robit kompromisy, riesit veci v dobrom, porozpravat sa..no toto je vec ktora mi skutocne velmi lezie pod kožu na ktoru si nikdy nezvyknem..povedala som bud budeme fungovat inak, alebo vobec.. no mam pocit ze jednym uchom dnu druhym von..co mam este spravit vlastne?

kafe

a tiež, ja si myslím (čisto MôJ subjektívny názor), že žena pre chlapa nikdy nie je na prvom mieste. Je súčasťou jeho života, ale nie prvoradá.

kafe

Je jedno, že tvoj priateľ trávi čas s kamarátom, aj keby skladal 6 hodín denne origami, vadilo by ti to. Lebo ty sa bez neho nudíš a nemáš nič na práci. Sa nevieš zabaviť sama? Žiadne aktivity, kámošky, nič, len sa denne poflakovať s frajerom? Panenko skákavá. Nechaj ho tak, nech sa baví ako chce a ty si sprav svoj program. Odtiahni sa trochu, nechaj ho dýchať a možno mu začneš chýbať (alebo aj nie a potom to je jasnéé) a on sám sa bude dožadovať viac času s tebou. Nauč sa byť samostatná a nie denne visieť na frajerovi.

ta3

nechcem Ta zarmucovat, ale ked sa pytas na nazor, poviem aj ja svoj, ja to medzi Vami nevidim ruzove, ked si priatel zvykol byt bez Teba, asi Ta uz tak velmi nepotrebuje, nenahovaraj si, ze Ta ma stale rad, keby tomu tak bolo, netravil by viac casu s kamaratom ako s Tebou, uz tu bolo naznacene, ze mozno to rozraba teraz uz aj s inou, je to mozne a Teba si nechava ako zadne dierka preto tak histericil, ked si trucovala, evidentne uz nehras prve husle a ak sa s tym nevies vyrovnat, radsej sa s nim rozid, prepac, ale tak to vidim ja

Agnes998

Matus: takto zbabely by si nikdy nebol? Prave si opisal pripad, ked si bol uplne rovnako zbabely! Mal si to tej babe povedat, ked si na to nemal odvahu tak aspon napisat. Aby vedela na com je. Aby s tebou nestracala zbytocne cas a mohla sa sustredit na nieco ine, niekoho ineho. Nikdy ti nic zle neurobila a minimalne taketo priame jednanie si urcite zasluzila.

Matus800

Uprimne? ..nie je to dobre znamenie, pre teba. Ak uz nechce s tebou travit tolko casu tak uz ta nepotrebuje k svojmu zivotu a nechybas mu. A never mu ze sa to zmeni. Uprimne ti poviem, to iste som robil ja jedneho dievcatu, mal som ju rad ale nelubil som ju tak ozajstne, nieco mi na nej vadilo len som to nevedel nijako definovat, a to co mi na nej vadilo bolo nieco v povahe a to mi branilo ju naozaj lubit. Preto som sa jej po case zacal vyhybat, ona sa stale chcela stretnut a aj furt som sa vyhovaral ze dnes nie lebo toto hento tamto, ze zajtra pozajtra a tak.... stale som citil nechut sa s nom stretnut, nebola to zla baba aj velmi pekna ale to co mi vadilo tak preto ta nechut na stretko. Stale mi to inak vycitala a ja som nikdy nemal normalnu odpoved len vyhovorky, az nakoniec som to tak vypeckoval s mojou nechutou ze nakoniec ma sama nechala. A az ked ma nechala som zistil ze mi nechyba a naozaj ju nelubim.
Zapametaj si jedno: Kto chce hlada sposoby a kto nechce hlada dovody!
Ale viem ze takto zbabely by som nikdy nebol!

Luciinka

Ja som mala frajera dva a pol roka a tiež som mala podobný problém ako ty. On bol stále so svojím kamarátom, uprednostňoval ho predo mnou a aj keď sme boli konečne sami, za pol hodinku prišiel jeho kamarát za nami ;). Ja som mu o tom, že mi to vadí nikdy nepovedala. Teraz to asi aj trochu ľutujem aj keď už spolu nie sme 5 mesiacov. Súhlasím s ostatnými, najlepšie bude ked sa o tom s ním v kľude porozprávaš.

Agnes998

No hej, s kamaratom moze byt, ale kolki to robia tak, ze si vzajomne kryju chrbat, ze idem von s kamaratom a idu spolu za babami. Ktovie co za tym je, nikdy ti nehovori co vlastne spolu robia? Je to fakt velmi nezvycajne aby bol kazdu volnu chvilu vkuse len s kamaratom, clovek ma potrebu s niekym takto vkuse byt ked je do niekoho zamilovany. Kamaratov maju vsetci, mozu byt akokolvek dobri kamarati, ale nie je normalne aby spolu travili uplne kazdu volnu chvilu. Nie je normalne co popisujes. Nedivim sa, ze ti to vadi, toto by vadilo kazdej. Ako ti tu uz radia, porozpravaj sa s nim, tak ina moznost nie je. Normalne, bez nejakych zbytocnych emocii, proste si sadnite, spytaj sa ho, ako je to teraz s vasim vztahom, preco si na teba nikdy ziaden cas nenajde, ze ti to vadi a chces, aby to bolo ako kedysi. Za mesiac si nemohol tak zvyknut na kamarata, aby s nim musel byt v jednom kuse, aby mu uz vobec nechybala frajerka. Ak sa odmietne zmenit, nedavam vasmu vztahu dlhe trvanie.

lilyiankaa

ako radi Sisi, sadni si s ním a v kľude sa s ním o tom porozprávaj ... uvidíš čo ti na to povie .. možno, že si ani neuvedomil, že to robí, že s ním trávi toľko času..ktovie ... a k tej intuícii, tak aj tá tvoja sa môže mýliť, tým však nespochybňujem, že je s ním, ale nikdy nevieš ....

poradte

skoncilo to obdobie hadok a nastalo toto..nemozem si byt na 1000% ista...nemam dokazy ale on viem ze by sa spraval podozrivo...a viem ze mi aj vzdy zdvihne telefon ked by som mu aj vnoci zavolala ze by sa zobudil a dokazal so mnpu rozpravat normalne o vsetkom...ze ma cas sa so mnpu rozpravat...no ked ma pracu vtedy mu nevolam..vravim niesom stihacka..a ja to tak aj podla seba sudim, ze mna by svedomie zozralo..a viem to aj preto ze je s nim lebo s tym jeho kamarata frajerkou sme vkontakte uz som si raz overila ci su spolu a vsetko bola pravda...to je vse..len jednoducho je mu v jeho spolocnosti dobre...flakaju sa tam idu tam, on je taky vyrecny jednoducho si sadli ako rit na serbel aj rodiny sa poznaju ale vadi mi to...jednoducho ako keby si mnou len vyplnil volnu chvilu...akoze aj ja niekedy idem s kamaratkou do kina a tak ..a uprednostnim..ale on si to zvykol robit kazdy den

hm a nevem ..no vztah to je...jedine ze by ma tak surovo klamal...aj bezdovodne..ale to si nemyslim jednoducho sme spolu netravili cas tak si zvykol na kamarata, stretavat sa s kamaratom.ale ja chcem aby to bolo ako pred tym.vlastne on sam od seba mi aj povedal ze to bude len ze nieco riesi nejaku robotu a tak, točenice...ja ho nechcem napadat a upodozrievat ho proste ked citim ze ma neklame..aj ked mam v hlave vselijake myslienky zvlast ked sa nudim doma...