Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Teflónové panvice a mirkovlnky - škodia zdraviu?

p.d.

Ono to nie je az tak podstatne, ci to skodi cloveku (myslim si, ze uz sme dost daleko), ale ako to skodi penazenke:)

rhea

aj tak sa v dnesnej dobe priemerna dlzka zivota predlzuje, tak co.. bukovsky napriklad na svojej stranke tvrdi, ze mikrovlnka neskodi... a zase mi prisiel raz taky obeznikovy mail, ze v rusku su zakazane, neviem :)) ale ked som v robote kazdy den a nechcem jest tie sajrajty v jedalni, prinesiem si z domu jedlo, chcem nieco teple, tak co mi ine zostava ako pouzit mikrovlnku??

michael

Teflonovu panvicu výhod a mikrovlnku používaj sporadicky(občas).potraviny, ktoré sa pripaľuju na sporáku ohrievam v mikrovlnke a pozeraj sa svete, žijem práve ti píšem.Netreba zase to prežívať tak že všetko škodí lebo naozaj všetko skodí , - dokonca aj čistý vzduch škodí pretože kyslíkom vlastne starneme. Kto nedýcha, nestarne, ale bohužiaľ sa zadusí tak že radšej všetci dýchame aby sme sa nezadusili. Tak že vidíš že som dokázal že všetko je škodlive ide o to ako často čo použivame a kolko čo jeme. Dobru chuť.

orol

Konkretne dokazy nenajdes, to by tu uz teflon davno nebol

-mne staci POZORNE !! precitat aj tento jediny clanok ( jednotlive pasaze ), ktory som nasiel hned ako prvy

-aby som vedel, co je vo veci
-logiku to dava

stránka

no len ja by som potrebovala vediet co konkretne tam skodi, nielen ze je to skodlive. to tusim aj ja. skratka nejake konkretne dokazy, co sa tam vlastne uvolnuje a co to sposobuje nasmu telu.

orol

stránka, podla mna teflonove panvice skodlive su, ako aj mikrovlnky

-teflonove vyraznejsie vtedy, ked teplota prazdnej panvice na plameni sporaku prekroci iste hranice -vtedy sa uvolnuju skodliviny

a k mikrovlnkam?

-podla mna je to diabolsky vynalez

Teflonove panvice na jednej strane pomahaju, ako aj mikrovlnky ale za aku cenu ...

Mimulus

Všetko na tomto svete je škodlivé! Ak by ľudia o všetkom vedeli tak do 5 minút je po nich. Nerozmýšľaj nad blbosťami. Vieš napríklad, že kura kupované v obchode vyrastie z kuriatka na dospelé kura za necelé 2 týždne? A normálne to trvá rok. Takže asi tak :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Teflónové panvice a mirkovlnky - škodia zdraviu? - Fórum - ZDRAVIE.sk