Teflónové panvice a mirkovlnky - škodia zdraviu?

majcino

Škodí neškodí, každý má na tvoj svoj názor. Je to ťažko preto vyzdvihovať alebo zatracovať. Ide však o správen používanie tak celkovo

psimkova

My používame doma kameninové od oravy :) manzel teda varí viac než ja, a je spokojný, nič sa nepripaluje, stale su ako nové

p.d.

Ono to nie je az tak podstatne, ci to skodi cloveku (myslim si, ze uz sme dost daleko), ale ako to skodi penazenke:)

rhea

aj tak sa v dnesnej dobe priemerna dlzka zivota predlzuje, tak co.. bukovsky napriklad na svojej stranke tvrdi, ze mikrovlnka neskodi... a zase mi prisiel raz taky obeznikovy mail, ze v rusku su zakazane, neviem :)) ale ked som v robote kazdy den a nechcem jest tie sajrajty v jedalni, prinesiem si z domu jedlo, chcem nieco teple, tak co mi ine zostava ako pouzit mikrovlnku??

michael

Teflonovu panvicu výhod a mikrovlnku používaj sporadicky(občas).potraviny, ktoré sa pripaľuju na sporáku ohrievam v mikrovlnke a pozeraj sa svete, žijem práve ti píšem.Netreba zase to prežívať tak že všetko škodí lebo naozaj všetko skodí , - dokonca aj čistý vzduch škodí pretože kyslíkom vlastne starneme. Kto nedýcha, nestarne, ale bohužiaľ sa zadusí tak že radšej všetci dýchame aby sme sa nezadusili. Tak že vidíš že som dokázal že všetko je škodlive ide o to ako často čo použivame a kolko čo jeme. Dobru chuť.