Verili by ste?

Príspevok v téme: Verili by ste?
malinke

Ahojte, mam priatela a mali sme v pondelok kvázi vyročie rok čo sme spolu, ale to nie je dolezité...ide o to, že sme ležali na posteli a ukazoval mi na svojom telefone nejake video ked mu zrazu prisla správa, od jednej slečny, kde mu písala "ahoj šiši,čo zajtra?" tá istá slečna mu raz v noci volala, nedvihol jej, tá istá slečna mu raz pisala smsku, ze vsetko naj k meninam laska....to som predýchala, že šak ked ho otravuje tak okej verila som mu,ale smska vcera ze tak ako zajtra...to mi uz prislo divne som sa pytala ci su dohodnutí sa stretnut, ked sa takto pytala...udajne nie, vraj to jej len sibe, ze on sa s nou nekontaktuje, to ona mu vypisuje a on ju ignoruje, vraj by mi v zivote neublizil takymto sposobom...a bla bla...neviem ako sa k tomu mam postavit..povedala som mu, tak jej zavolaj a povedz nech ta neotravuje PREDO MNOU....povedal, ze nezavola lebo si vymazal jej cislo a zablokoval ju odvšadial kde mu pisala...veriť či nie?

lilyiankaa

inak ja toto nepochopím, načo sú ľudia ako vy dvaja spolu? ste spolu len rok a za ten rok si ho ty stihla podviesť a on teba očividne tiež podvádza .... aký to má význam váš vzťah? vidno,že ani jeden z vás si toho druhého neváži ... keď to po tak krátkom čase dokážete urobiť .. najprv sa poriadne vybúrte a potom môžete chcieť nejaký vzťah ..

Agnes998

To si mala hned napisat, to uplne meni situaciu, napises len jednu vec a to najpodstatnejsie zamlcis. Na zaciatku sa tvaris ako svatica a jeho vykreslujes ako nevernika a nakoniec je to presne naopak.

lilyiankaa

ale sama sebe si pekne odpovedala, ked si si napisala, ze:"hlavne ty mu nemas moc co vycítat ked ako pises si ho podviedla"

majusienka

čo ja viem ked sa tak zamyslim, mozno naozaj to je pravda i ked sa to zda, ze klame, mozno ta zenska je ozaj nejaka pridrbana su take.a ked jej vtedy hned napisal, aby mi nevypisovala a ukazal ti to, tak by som mu mozno sancu dala. Doveruj ale preveruj a hlavne ty mu nemas moc co vycítat ked ako pises si ho podviedla, to je asi horsie ako nejake zavolanie von od nejakej alkoholičky

malinke

ano ukazal mi tu sms v momente jak mu prisla a siel jej hned odpisat....potom mi hovoril ze ona je taka ze dost pije zomrela jej mama a ze je proste "taká" ja si pamatam ked sme spolu zacinali chodit, ze s nou chodieval na squash a potom aj prestal ale vtedy som vedela, ze je to akoze kamoska....nejak sme to neriesili

poPotvorka

mozno nejaka bokovka ,teda ak mu to naozaj takto napisala urcite ma niekoho a ty mas len dve férove moznosti .... odist alebo odpustit

malinke

najprv mu prisla sms a potom to cislo blokol....druha vec je, ked mu prisla ta prva smska o tom, ze "laska pekne meniny" tak v momente jej odpisal, ze pokial nevie tak chodi so mnou a ze si nepraje aby mu taketo smsky posielala ona mu odpisala vtedy "okej, sak nebud zasa taky nervozny" a preto som mu verila...az teda doteraz ked mu zasa napisala, ze co a ako...moc mu nechcem nadavat lebo ja som ho raz podviedla tiez :-(