Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!

Príspevok v téme: Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!
smutneoci

Som chcela tu iba napisat a vystrihat baby, zeny, nech si nezacinaju nic so zenatymi chlapmi. Resp., taki su dobri iba na sex ako milenci. Ja som mala s takym jednym vztah, lubili sme sa a stale sa este lubime. No som zistila, ze ma klame a zavadza a sa iba vyhovara. Planovali sme si buducnost... Ja som kvoli nemu odisla od muza, kupila byt, zobrala si hypoteku. On mal zit so mnou, pomahat mi splacat... vsetko mi kompenzovat citmi, pozornostou, casom, ktory bude venovat len mne. A vysledok? Stale je so zenou, stale berie na nu ohlady, stale slubuje ze odide, ze sa rozvedie a ... ja som sama. Teraz mi vyvolava, otravuje, zas slubuje... ale ja uz neverim. Som sa riadila srdcom a preto toto vsetko spravila a vysledok uz poznate. Varujem vas vsetky ak sa niektora ocitnete v podobnej situacii, dajte na rozum.

orol

Nuz, veru neoplati sa v case zitia so svojim muzom ho podvadzat a obcovat s inym zenatym muzom.

lebo svetske zakony - bozske su neuprosne

Potom sa necuduj ani najmenej ze si dostala "pokutu" za to, co si stvarala

Ale to je velmi mile a dobre od teba, ze vystrihas ostatne baby, aby pocas trvania manzelstva manzelov nepodvadzali a aby sa riadili hlavou, nie tym dole

kafe

krompo je to presne tak ako si napísal. Jednoduché až to bolí a známe už tisícky rokov (nepožiadaš manžela/lku..). Ale keď si niekto myslí, že je múdrejší a TENTO prípad je iný ako všetky ostatné a on/ona má skutočne vážny dôvod ešte chvíľu zotrvať v manželstve a sú prípady, kedy AJ takýto vzťah začínajúci podvádzaním vyšiel.. ech, radšej nekomentujem. Veď prežiť sa dá aj zrážka vlaku, tak prečo si trochu nezariskovať, nie?

krompo

Baby, vsak riesenie je jednoduche - ak ma skutocne milujes, myslis to uprimne a nie su to iba recicky, tak sa najprv rozved a potom si mozeme nieco zacat a basta, je to vyriesene! Bude to zaroven aj dokaz toho, ze sa s vami iba tak nehra.

smutneoci

On ma uz velke deti: jedno ma 20r. uz zaraba, druhe 17r. ako moja dcera. Ked je doma kaslu na neho, kazde ma svoj svet, svojich ludi... Za 1,5 roka co som mala s nim vztah, som sa s nim 5x rozisla, zakazdym ma ukecal... nieco spravil a ma presvedcil. Teraz sa uz nedam, uz neverim ale stale ny neho myslim a je mi to vsetko luto ako som dopadla. Keby som toto vedela :(