Je to vzajomne?

Príspevok v téme: Je to vzajomne?
AfterEight

S priatelom sme spolu 6 mesiacov. Som s nim velmi stastna, nevymenila by som ho za nic,ale trapi ma jedna vec. Po 2 mesiacoch som mu vyznala lasku. Povedala som mu,ze ho lubim. On sa tomu velmi potesil, ale neopatoval mi to. Povedal, ze on to este tak neciti, ze potrebuje cas. Tak som to respektovala a nerobila z toho dramu. Avsak odvtedy ubehlo par mesiacov, spoznala som jeho celu rodinu,chodime na rodinne stretnutia, nasi ho maju velmi radi, poznam jeho kamaratov, planujeme dovolenku, jednoducho travime spolu bezstarostne cas. Lenze mne obcas v hlave napadne myslienka, preco mi nevyjadri svoje city slovne? Citim z jeho strany lasku, neustale ma objima,da pusu, ked spolu zaspavame,tak sa prituli,ked spolu nie sme,tak mi zavola, aky som mala den. Ale slovne sa este nikdy nevyjadril, ze "mam ta rad, lubim ta"...Uz som rozmyslala,kde robim chybu,ale neviem na to prist. Ma vsetko, co potrebuje(oporu vo mne, vychadzam so vsetkymi ludmi,ktorych on ma rad,rozumieme si,ja mu neustale hovorim,ako mi na nom zalezi,ako ho mam rada,atd...). Niekedy mi pripada, ako keby nevedel, co je laska,som jeho najdlhsi vztah, lebo jeho predchadzajuce skusenosti neboli najlepsie,priatelky mu boli neverne. Ked zacnem nieco riesit ohladom citov,pride mi,ako keby to nechcel,alebo skor nevedel riesit. Lenze ja viem,ze mi veri a on sam mi to povedal. Bojim sa,ze co ked to z jeho strany nepride? Mam sa ho spytat,ci mas uz lubi,ako su na tom jeho city, alebo este cakat?kolko?...viem,ze chlapi nemaju radi tlak, alebo len naznak tlaku...ale mne chyba istota,chyba mi pocut to aspon raz za mesiac,to vyznanie lasky... A nie som tinedzerka :)

AfterEight

ja som mu to odvtedy uz nepovedala :) maximalne co mu poviem, ze mi chyba,alebo ze sa tesim,ked budeme spolu. zase viem,co robit,aby sa necitil,ze nanho vyvijam tlak

sususu

pozri ja som na tom presne opacne...stale su to muzi kt. mi vyznavaju vo vztahu lasku, ja som to nikdy nepovedala ako prva...proste mi to nejde... neznamena to ze to necitim aleze proste to zo mna nejde von tak skoro... a ty mu to uz nehovor lebo na neho tak tlacis a to sa na zenu nepatri tak ci tak lebo inak ho prejde na teba chut... muzi maju radi ked o zenu musia bojovat!

doubledog

existuju vela muzov, ktori nevedia poriadne identifikovat, co citia.

viem, ze pre zeny je to nepochopitelne :)

takze je kludne mozne, ze on ta miluje, len o tom nevie.

AfterEight

Som typ cloveka,co vsetko analyzuje. A mozno je to tym,ze som v predchadzajich vztahoch mala romantikov,ktori mi to hovorili parkrat za tyzden,toto je pre mna nieco nove. A ako napisal dotycny, ze ma ma rad,ale viac z toho nebude. Neviem ako si to mam vysvetlit, kedze moj priatel, ked nieco planuje, tak vzdy do toho zahrna mna. A nemyslim tym, ci pojdeme do kina,alebo von s priatelmi, ale seriozne veci.

smutneoci

Ked je taky, ako pises, urcite ta lubi. Len niektori chlapi nemusia tieto city vyjadrovat aj slovne. Urcite na neho s tym netlac, muzi ozaj neznasaju natlak.
Byt na tvojom mieste, prestala by som mu to hovorit. Mozno si to vsimne, dopne mu a vyzna sa ti z citov aj slovne. Ak nie, tak mozno nepatri do tej skupiny chlapov. Idealny chlap po vsetkych strankach neexistuje, to si uvedom. Ked ten tvoj je takyto ako pises, tak je takmer 100% a to by ti mohlo stacit :o)
Nemysli na take veci, preco ti nehovori, ze ta lubi. Zrejme nemas ine starosti, vsak? :o)