Chorvátsko a dcéra

Príspevok v téme: Chorvátsko a dcéra
P-girl

Prosím o radu. Moja 19 ročná dcéra ide budúci týždeň s priateľom a kamarátmi do Chorvátska na ostrov Pag. Je to tam trošku také dikotékové - proste pre mladých. Tiež som počula že je to tam drahšie ak by ste vedeli niečo o cenách tam tiež by mi to pomohlo. Idú na 10dní aké by ste navrhli vreckové s tým, že nemajú stravu. Alebo ak máte podobnú skúsenosť koľko ste dali svojim mladým. Ďakujem :)

0vecka

Tazko povedat ze aka ste socialna skupina ale 400 mi tiez pride vela 300 jej musi stacit zase ale je lepsie mat rezervu. Ono nehovorim kebyze si tie prachy zarobi sama ale kedze ju dotujete tak by sa mala uskromnit. Na druhu stranu nedate jej vy a bude ju tam pozyvat nejaky talian.

Inak neviem kedy ste vy boli naposledy niekde takto si zatrsat ale napr v BA date za jeden koktejl v poho 15 Eciek no zalezi kde ale podla mna sa pod 5 nedostanete. No a ked sa chce niekto trosku zrubat tak 50 da v pohode :) za vecer.

winki

Ako sorry, ale 200 max 250 euro jej musí stačiť.
Poprípade ste to mali riešiť tak, že cestu jej zaplatíte, stravu kúpite a to čo chce ona pre svoje potreby, nech si zabezpečí a vyžije z úspor čo má (čo sú predpokladám asi tiež vaše peniaze, keďže nepracuje).

Mne čo dávali rodičia ako vreckové na dovolenky, šetrila som jak blázon, vždy som domov doniesla min. polovicu (blbá povaha :D).

ruzenkaRK

ja som tam bola na 7 dni a mala som vreckove 1200 eur (stravu som mala zabezpecenu) a dokazala som ich minu (i ked ja dokazem utratit velmi vela penazi). Ale napúriklad aj za tie vilety dost pytaju - ja som bola na takej disko lodi a jasne ze aj ich Rakiu (ci ako sa to pise) si treba kupit a tak. podla mna jej daj 400 eur ako pyta, vsak nemusi minut vsetko. Alebo najlepsie by bolo nedat jej nic nech si vyberie z uctu priamo tam z bankomatu su potom aj mensie poplatky za co ci lepsi kurz ci co, takze to je podla mna najlepsie riesenie. Kamarat to tak riesil tento rok :-)

P-girl

No tak ked to musi byt vypytala si 400 eur co mi zdá samozrejme prehnané a je to vela. Chorvatsko nieje drahe len ona stale tvrdi ze tie diskoteky su tam drahé.

flegma

to by ma zaujimalo, kolko si zapytala :D nabalila bych jej pastety a sackove polievky, a dala tak 10 eur na den + 20 eur rezerva
chorvatsko zas az take drahe nie je

P-girl

ubytovanie, cestu, poistenie, trajekt si platí sama. vreckové jej dávame my keďže nepracuje. len ona má trošku inú predstavu o výške vreckového ako my preto som sa chcela poradiť kto by koľko navrhol

lilyianka

a celé si to platí sama či ako? veď keď chcem ísť na dovolenku a som dospelá, tak si zarobím sama ..... či?