Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

Aja02

zvedava baba, ak ty chodíš na VŠ, tak to už sa potom na tie naše školy dostane hocijaký odpad. Za taký pravopis ako máš ty by si sa mala hanbiť. Myslím si ale, že si z nás robíš srandu. Neverím, že existujú ženy ktoré by si dali prefarbiť vlasy kvôli nejakému mužovi.:D

K Banášovej dodám len toľko, že to síce nie je typická kráska na prvý pohľad, ale moja poklona jej patrí v tom, že sa nedala obalamutiť touto povrchnou dobou a nedala si zmenšiť nos či zväčšiť prsia iba kvôli tejto debilnej spoločnosti.

PS: Meriam 183cm a moju výšku á la žirafa mi môžeš akurát závidieť. Krpatý sud. :D

Lulita

omg aj ja som povyhravala miestne sutaze krasy a ako co teraz, chceli ma kadejaki bohati bmwckari a spol. ale nepodlahla som, vzdy je to o cloveku a ked rovno nehladas lasku, ale iba luxus, nie je o com, ale vsak je to tvoja vec

lilyianka

mestská miss stredných škôl a ani budúca pani "pracháčka" nemusí vedieť pravopis ...veď ona si všetko zaplatí ;)

lilyianka

aj keď si myslím, že si tu robís peknú prdel z nás .... neverím, že niekto môže takto zmýšľať a ešte to tu aj písať .. odvaha

lilyianka

tak pardon slecna mestská miss stredných škôl, tak to je už niečo, od toho sa môžeš odrážať .. ale príde čas a ty snáď na všetko prídeš, ako sme naše rady mienili ... zatiaľ ti darmo radiť ...a ukáž mi prosím, kde sme napísali, že si sprostá?? nikde nič také nepadlo ... tak teda good luck dievča, snáď sem nebudeš písať za pár rokov, môj krásny chlap s vyšportovanou postavou a prachmi ma bije čo mám robiť .....

ZVEDAVA BABA

k tym silikonom tie si nemusim davat robit lebo mna matka priroda obdarila svorkami. :)

takze o moje prsia mam uz postarane a pekne ich aj obnazujem aj to sa muzom paci viac ako ploche hrude.

vidim ze tu nemam uz co robit v tejto teme lebo ma len odsudzujete a urazate aka som sprosta. ked to vychadzam mojim kamaratkam preco by nemalo mne. mame radi luxus bohate dovoleky pekne auta peknych muzov a pekne znackove oblecenie. mne mama vzdy vravela ze som pekna a mam to vyuzit vo svoj prospech najviac ako sa da. vyhrala som aj mestku miss strednych skol tak co. dovydenia.