Hanbim sa pred mamou

Príspevok v téme: Hanbim sa pred mamou
betka711

Ahojte.Mam problem skor psychicky ale tyka sa to menstruacie a podobnych veci.Strasne sa hanbim pred mamou ked si musim napr.vymenit vlozku alebo ked ma vidi ze ju odhadzujem.Ja viem ze je to normalna vec ale proste sa hanbim.Mozno je to preto ze ma skor vnima este ako dieta a nie ako 16 rocne dievca.Ked som to prvykrat dostala tak mi nic nepovedala ani nic.Neviem ako jej mam povedat ze ma to trapi.A ohladom sexu alebo nieco to ani nehovorim pritom viem ze rodicia a hlavne mama by sa o tomto mala s dcerou rozpravat.Poradte mi prosim.

Agnes998

Dievcata co pisete mi este pripomenulo problemy, ktore som mala prve roky s menzesom. Je to uz velmi davno, vsak uz mam 34. Mne rodicia peniaze nedavali a mama je odjakziva strasne setrna. No a setrila aj na vlozkach. Ja som mala ten problem, ze som mala strasne silny menzes, nastastie vekom sa dost upravil, teraz sa to neda porovnat. Vtedy som tiekla strasne silno a neraz sa mi stalo, ze som pretiekla. Skusala som si davat aj 3 velke vlozky naraz, to bolo jedno. Ked to zaclo tiect tak mi boli nanic. Tampony som ako panna pouzivat nemohla, lebo to hrozne bolelo pri zavadzani, proste sa to nedalo. Cize az do takmer 18 rokov som ich pouzivat nemohla. No a mama kupovala velmi lacne vlozky ktore skoro vobec nesali, neviem ci sa take vobec este predavaju, s dnesnymi allwayskami a podobnymi sa to neda porovnat. Ja som ju roky prosila, ziadala, nech kupuje tieto save. Ani za boha. Hoci sme netreli biedu, otec vtedy podnikal a peniazi sme mali dost, vsak nasi mali dve auta a to na tie casy sme boli urcite daleko od chudobnych. Ale save vlozky ona nekupi ani za boha. Po rokoch mi dala za pravdu, zacala tiez kupovat allwaysky. Dnesne mlade dievcata, vazte si ze nemate tie problemy co som mala ja vtedy, viete si to vobec predstavit. Taky trapas, pretiect v skole a nie raz. Vazte si tie problemy co mate. Je to skutocne nic!

Agnes998

No to je nic co sa mne stalo. Ako pred mamou som sa nehanbila, mali sme v tomto normalny otvoreny vztah. Ale svoj prvy menzes som dostala ked som mala 12 alebo 13 rokov na dovolenke, na ktorej mama nebola, boli sme len s otcom, ako ja a mladsi brat. Boli sme v lete na kupalisku, kazdy den sme sa kupali. A ja som to tam dostala. Nemala som vlozky. Samozrejme ani peniaze. Pred otcom som sa hanbila hrozne, s nim som nikdy otvoreny vztah nemala. Nemohla som mu to povedat. Tak som si davala do nohaviciek len servitky a ked sa brat isiel kupat, ja som povedala ze nejdem, ze nechcem. Otec sa furt pytal ze preco, ja ze lebo nechcem. Po par dnoch mu to trklo, pretoze ja som bola inak hrozne rada vo vode a u mna nieco ako nechcem ist do vody vobec dovtedy neexistovalo. A sam mi kupil vlozky. Trapas co. Co sa tyka tvojho problemu, u mojich rodicov tiez nie je kos na zachode, len v kuchyni. Ked tam mama bola a ja som isla zo zachoda a odhadzovala som vlozky, vzdy som ju predtym zrolovala a zabalila cize ona ani nikdy nevidela co vlastne odhadzujem. A bolo mi to aj jedno ci ju to trkne alebo nie. Kazda zena ma kramy, kazda to chape. U mna asi pomohlo to, ze sa mama so mnou o tychto veciach bavila. O sexe mi sice nic nehovorila, ale kupila mi knizku pre dospievajuce dievcata kde bolo napisane aj nakreslene co a ako. Ale teraz je ina doba, sex je vsade, v telke, na nete si najdes uplne vsetko.

poPotvorka I

:DDD kks
tak pockaj ja si tam dam I-ku ,vies ako kedysi
Lev XIII
Pius XI
Jan Pavol I .... neskor II
Benedikt XVI ..... ci ako to bolo vlastne :)))